ebook Pragnienie anioła - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 59) Ilość stron (szacowana): 201

Pragnienie anioła - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 31.21
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
31.21 zł Lub 28.09 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
31.41 zł
Inne proponowane

ONA... jest jak żywioł. Nieokiełznana, dzika, nieprzewidywalna. Jest jak ogień, w którego płomieniach możesz się ogrzać lub bezpowrotnie spłonąć. Przeszła wiele, co uczyniło ją silną i niebezpieczną. Łaknie miłości, której szukała nieustannie przez całe swoje życie, ale okazuje się, że nie potrafi już kochać...

ON... jest jak wędrowny ptak. Za dnia drapieżny i niebezpieczny, rwący się do lotu. Nocą zaś przemienia się w spragnioną miłości istotę z rysą na sercu i połamanymi skrzydłami. To upadły anioł... W jego ciele żyją dwie dusze. Romantyczna i pełna ciepła oraz nieokiełznana, brutalna i... zła. Podążając krętymi ścieżkami, które wytyczyło dla niego życie, bezskutecznie szuka siebie.

Czy uda się oszukać przeznaczenie? Czy dwoje tak doświadczonych przez los ludzi jest w stanie na nowo uwierzyć w tlące się uczucie? I czy miłość rzeczywiście jest największą siłą ludzkości, która zdoła pokonać każdą przeszkodę dzielącą od upragnionego szczęścia?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anisy Raik.

Pragnienie anioła - audiobook od Katarzyna Mak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć