ebook Czas nadziei
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Czas nadziei
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 22.43
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.43 zł 20% rabatu
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.93 zł
20.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czas na Podlasiu mija powoli, a spokojne wieczory otulają ciepłem na długie godziny.

Pachnące słodyczą wnętrze małej cukierni, wydaje się być idealnym miejscem na chwilę odpoczynku i zadumy przy filiżance gorącej czekolady. W takich chwilach dobrze jest mieć tuż obok dłoń, która przyjaźnie ułoży się na ramieniu i da znać, że wszystko co dobre, niekoniecznie jest za nami.
Rodzinne tajemnice powoli wychodzą na światło dzienne.
Helena staje się beztrosko nieuważna, przyjmując za pewnik stałość własnego małżeństwa.

Małgorzata postanawia pozostawić sprawy własnemu biegowi i nie ingerować w to, co szykuje dla niej los.
Nawet gdy ten przekornie postanowił przyciągnąć do siebie ludzi, którzy z założenia nie powinni być razem…

O e-booku Czas nadziei blogerzy napisali: 

Myślę, że każdy z nas w tej powieści znajdzie coś dla siebie, swój kawałek przemyśleń, rozważań, które mogą być pomocne w naszym codziennym życiu. Czas nadziei to bez wątpienia powieść o życiu, to historia wlewająca w nasze serca pozytywne nastawienie oraz optymizm, niezależnie od okoliczności jakie przynosi nam życie. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Czas nadziei od Joanna Kruszewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Joanna Kruszewska zaprasza nas do magicznego miejsca na Podlasiu. To właśnie tutaj można zatrzymać się na chwilę i chłonąć uroki natury. Podobną chwilę relaksu zapewni nam najnowsza powieść autorki pt. Czas nadziei.

Jeśli poszukujecie historii, która otuli Wasze zmysły i zapewni emocjonalną podróż, to powieść ta jest gwarancją, że tak właśnie będzie. Dzięki temu będziemy mogli odpocząć, napawając się urokiem historii stworzonej przez Joannę Kruszewską.

Czas nadziei to kontynuacja historii zapisanej na kartach powieści Czas leczy rany. Autorka zmusza nas do refleksji, zadaje pytania, na których poszukiwanie odpowiedzi może być również wskazówką dla nas samych. To pięknie opowiedziana historia, w wyjątkowym stylu, który jest zasługą umiejętności autorki do supłania wciągającej obyczajowej fabuły. Opisane relacje między bohaterami pozwalają nam spojrzeć na to, jak my sami budujemy więź z drugim człowiekiem. To bez wątpienia powieść o życiu, o naszych bolączkach, rozterkach.

Poznając historię jej bohaterów, możemy przyjrzeć się swojemu życiu, swoim decyzjom. Rodzinne tajemnice i życiowe rozterki bohaterów mocno utkwiły mi w pamięci, sprawiając, że Czas nadziei to powieść, która na długo pozostanie w mej pamięci. A ja mam nadzieję, że Pani Joanna nie będzie kazała czekać nam zbyt długo na pojawienie się kolejnej części.

Autorka tą historią uświadamia nam również, że każdy z nas popełnia błędy. Mniejsze lub większe. Lecz ważne jest to, aby wyciągnąć z nich wnioski, by w przyszłości nie popełniać ich ponownie. To właśnie daje nam nadzieję, że przyszłość może rysować się w lepszych barwach. Czego życzę każdemu z nas.

Myślę, że każdy z nas w tej powieści znajdzie coś dla siebie, swój kawałek przemyśleń, rozważań, które mogą być pomocne w naszym codziennym życiu. Czas nadziei to bez wątpienia powieść o życiu, to historia wlewająca w nasze serca pozytywne nastawienie oraz optymizm, niezależnie od okoliczności jakie przynosi nam życie. Ważne jest tutaj wsparcie najbliższej osoby, której pomocna dłoń przyjaźnie ułoży się na ramieniu i da znać, że wszystko co dobre, niekoniecznie jest za nami.

Joanna Kruszewska zaprasza nas na Podlasie. Warto przyjąć to zaproszenie. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć