ebook Kocia szajka i ucho różowego jelenia - audiobook
4.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5) Ilość stron (szacowana): 348

Kocia szajka i ucho różowego jelenia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.54
Audiobook - najniższa cena: 19.99
wciąż za drogo?
19.99 zł Lub 17.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
22.49 zł
23.04 zł
Inne proponowane

Kolejny tom serii z barwnymi kocimi bohaterami autorstwa Agaty Romaniuk, znanej dzieciom jako pani Wieczorynka. „Zawsze podejrzewałam, że koty rządzą światem. Agata Romaniuk dostarczyła na to niezbitego dowodu. Jej futrzaści detektywi idą łeb w łeb z panną Marple i Enolą Holmes. Co ja mówię – łeb w łeb! Pazur w pazur! Różowy pazur, dodajmy, bo – jak nam pokazuje Autorka – jest to kolor mocy” – Justyna Bednarek

O powieści „Kocia szajka i ucho różowego jelenia”; autor: Agata Romaniuk; wydawnictwo: Agora [audiobook do pobrania w formacie mp3]:

Pewnego słonecznego kwietniowego popołudnia nieznany sprawca utrąca kamieniem ucho różowego jelenia. Rzeźba od lat zdobi wzgórze zamkowe w Cieszynie.
Anatol Szalbot, właściciel miejscowej kawiarni jest załamany. Stojący niedaleko jeleń przyciągał tłumy. Komu zawadzał? Czy rozwiązanie zagadki ma związek ze szlakiem różowych magnolii?
Sprawa jest poważna. Pomóc może tylko Kocia Szajka, którą dowodzi sam Komandos, były oficer kocich oddziałów specjalnych. Za śledztwo zabierają się Lola i Poziomka, dwie przebojowe kotki.

„Mamo, czy mogę zatrzymać tę książkę na zawsze?” – Krzyś, lat 7

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agaty Romaniuk.

Kocia szajka i ucho różowego jelenia - audiobook od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć