ebook Slow sex. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Slow sex. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 19.25
wciąż za drogo?
19.25 zł Lub 17.33 zł
20.90 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
22.90 zł
28.77 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chcesz cieszyć się jakościowym, uważnym i świadomym seksem? „Slow sex” (audiobook w formacie mp3) ci w tym pomoże! Dziennikarka Hanna Rydlewska rozmawia z Martą Niedźwiecką – certyfikowaną sex coach i psycholożką – o tym, jak seks w wersji slow przyczynia się do podnoszenia jakości życia. Bestsellerowy poradnik powraca do nas poszerzony o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, stres, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Na te i inne pytania znajdziemy w nim odpowiedź.

Udany seks to źródło energii, wyraz uczuć pomiędzy ludźmi. Wykorzystaj metody slow sex, by żyć szczęśliwiej.

O poradniku „Slow sex":

Kolejne wydanie bestsellerowego poradnika zostało poszerzone o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, tempo życia, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Czym jest kink, a czym BDSM i jak realizować je bezpiecznie oraz czym się różnią od stereotypów rodem z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?

Dziś, gdy zmagamy się z problemami osobistymi, ekonomicznymi, politycznymi, boimy się przyszłości, a nie potrafimy być „tu i teraz” i tęsknimy za dotykiem, nasze relacje są w kryzysie lub od nich stronimy, slow sex może dostarczyć cennych wskazówek i zainspirować do zmian.

Rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach i psycholożką to pikantna, momentami bardzo zabawna opowieść przeplatana ćwiczeniami budującymi świadome podejście do ciała, relacji i erotyki. Opowieść, która może przekonstruować twoją seksualność i pomóc odnaleźć drogę do satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

„Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, Ślepe w porywach... Tymczasem ciało to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa” – Grażyna Plebanek, pisarka

„To wyjątkowa książka o tym, jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków” – Manuela Gretkowska, pisarka

„Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności” – Andrzej Depko, seksuolog

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji  Hanny Rydlewskiej, Marty Niedźwieckiej, Anny Dereszowskiej, Jacka Rozenka.

Slow sex. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook od Marta Niedźwiecka, Hanna Rydlewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć