ebook Niezamknięte drzwi
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 129)

Niezamknięte drzwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.75
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
19.75 złpremium: 11.85 zł Lub 11.85 zł
-42% 20.82 zł Lub 18.74 zł
22.90 zł
25.85 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
20.82 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kryminał rosyjskiej mistrzyni literatury tego gatunku. Nastia Kamieńska – policjantka, której wydawałoby się nie mogą pokonać żadne przeciwności – staje przed sprawą, która może przesądzić o jej zawodowej przyszłości. Czy Kamieńska bez wsparcia nowego szefa rozwiąże kryminalną zagadkę, dysponując tylko jednym – mnóstwem sprzecznych tropów?

O e-booku „Niezamknięte drzwi”:

Podczas zdjęć do serialu w parku Sokolniki żona scenarzysty znika bez śladu, a kierowca ekipy filmowej zostaje zamordowany. Jak się okazuje, mężczyzna miał skłonności do hazardu i narkotyków – wszystko wskazuje więc na porachunki między zorganizowanymi grupami przestępczymi. Niebawem pojawia się jednak inna hipoteza, według której zabójstwo na planie miało przerwać prace nad produkcją, co sugeruje nowych podejrzanych…
Ta skomplikowana sprawa będzie dla Nastii Kamieńskiej wyjątkowo trudna. Nie tylko ze względu na mylne tropy, ale też z uwagi na warunki, w jakich przyjdzie jej pracować. Po tym, jak pułkownik Gordiejew odszedł na emeryturę, funkcjonariuszka wydziału kryminalnego nie potrafi znaleźć wspólnego języka z nowym przełożonym.
Kamieńska musi poważnie się zastanowić, czy zostać na Pietrowce, czy po wielu latach pracy odejść ze służby…

Niezamknięte drzwi od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć