ebook Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 2443)

Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
25.90 zł
26.28 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
-36% 22.90 zł
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

EL James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec Christiana ma co do tego wątpliwości, brat chce zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a narzeczona wciąż nie przyrzekła mu posłuszeństwa…

Małżeństwo niesie też ze sobą pewne wyzwania. Namiętność, która połączyła kochanków, płonie coraz mocniej – mocniej niż kiedykolwiek – a wyzywająca Ana wciąż budzi najmroczniejsze lęki Christiana, wystawiając na próbę jego potrzebę kontroli. A ponieważ dawne napięcia i urazy zagrażają im obojgu, jeden błąd może ich rozdzielić.

Czy Christian zdoła przezwyciężyć koszmary z dzieciństwa, zapomnieć o zgubnej młodości i się ocalić? A gdy już odkryje prawdę o swoim pochodzenia, czy uda mu się znaleźć przebaczenie i zaakceptować bezwarunkową miłość Any?

Czy Christian będzie wreszcie wyzwolony?

Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana od E. L. James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie, ten tom nie prezentuje wyższego poziomu. Tak, wszystkie fabularne wzloty zostały zaprzepaszczone. Owszem, przede wszystkim się bzykają. Oczywiste, że kontrola, trauma, najlepiej z oczu nie spuszczać i rąk nie odrywać. Trochę złotej klatki, ogrom dennych dialogów i seks, seks, seks, miłość. Tylko, że czegoś podobnego mi się zachciało i dobrze mi się czytało. Nic nie poradzę, że oceniam za spełnienie zachcianki i stan emocjonalny.Ocena: 3+/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć