ebook Dom pełen miłości
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 67)

Dom pełen miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.44
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
-34% 19.44 zł Lub 17.50 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł
21.27 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zosia szuka miłości i akceptacji w ramionach przygodnie poznanych mężczyzn.

W wolnym czasie w pięknym, mazurskim domu, oddaje się swojej pasji, jaką jest gotowanie. Wygrywa nawet konkurs kulinarny.

W zmaganiach towarzyszą jej trzej mężczyźni; Alex, młody Grek, w którego życiu odegra wielką rolę, przystojny Jan, sporo od niej starszy mężczyzna po przejściach, oraz Tomasz, chłopak, którego kiedyś porzuciła.

Które uczucie okaże się najsilniejsze? Czy Zosia wreszcie odnajdzie miłość?

Zanurz się w pięknej opowieści o poszukiwaniu szczęścia i o uroczym mazurskim domu, który swoim mieszkańcom daje nadzieję i wytchnienie.

O e-booku Dom pełen miłości blogerzy napisali:

Dom pełen miłości to powieść, której miłosne aromaty zaspokoją oczekiwania miłośników powieści obyczajowych. Myślę, że ta powieść jest również wlaniem nadziei w serca poszukujących miłości. Warto dać jej szansę! Warto nie przestawać w staraniach. A już na pewno warto sięgnąć po najnowszą powieść Katarzyny Janus. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Dom pełen miłości od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasem trzeba kopnąć los w tyłek, kiedy ten nie zwraca na nas uwagi.
W życiu trzeba pocałować kilka żab, zanim się trafi na księcia.
Jeśli poszukujecie powieści obyczajowej, która zapewni Wam wiele emocjonujących chwil, to Dom pełen miłości jest książką, która zaspokoi Wasze oczekiwania. To trzecia część cyklu Błękitny dom…

Katarzyna Janus zarysowała porywającą historię, w której poznajemy Zosię. Bohaterka mimo trudnej przeszłości oraz utraty zaufania wobec drugiego człowieka stara się znaleźć miłość. Jednak przelotne związki z przygodnie poznanymi mężczyznami, nie dają kobiecie pełni szczęścia prawdziwej miłości. Pasją kobiety jest gotowanie. Czy zatem dzięki niej odnajdzie klucz do spełnienia w miłości?

Nie zamierzam zdradzać Wam tej tajemnicy, by nie zgotować psikusa, abyście nie utracili smaku poznawania tej emocjonującej historii. Dodam tylko, że Zosia weźmie udział w kulinarnym konkursie, który zgotuje w jej sercu miłosny aromat. W konkursowych zmaganiach spotka się z trzema mężczyznami, którzy nieźle namieszają w jej miłosnych decyzjach. Nasza bohaterka pozna Jana, starszego od siebie mężczyznę po przejściach, a także Alexa, młodego Greka. To w jego życiu Zosia odegra ważną rolę. Trzecim mężczyzną jest Tomasz, chłopak, którego niegdyś porzuciła.

Jeśli jesteście ciekawi, z kim Zosia zwiąże się na dłużej, to koniecznie sięgnijcie po tę powieść. Może brzmi to trochę jak „Randka w ciemno” lecz możecie być pewni, że lektura tej książki nie okaże się złym wyborem, który często w takich randkach się zdarza. Ta powieść jest pełna kolorowych barw, a urok mazurskiego domu pozwoli nam oderwać się od rzeczywistości, by w naszej wyobraźni wyruszyć w emocjonującą podróż. Podróż przepełnioną smakami serwowanymi przez główną bohaterkę.

Dwie wcześniejsze powieści Błękitny dom nad jeziorem oraz Szczęście w mazurskim domu również gwarantują nam emocjonalne wojaże w akcencie miłosnych uniesień. Katarzyna Janus stworzyła ciekawą historię, którą warto poznać. Dom pełen miłości to powieść, której miłosne aromaty zaspokoją oczekiwania miłośników powieści obyczajowych. Myślę, że ta powieść jest również wlaniem nadziei w serca poszukujących miłości. Warto dać jej szansę! Warto nie przestawać w staraniach. A już na pewno warto sięgnąć po najnowszą powieść Katarzyny Janus.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć