ebook I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 294)

I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 24.31
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-12% 24.31 zł Lub 21.88 zł
24.43 zł Lub 21.99 zł
26.18 zł 20% rabatu
34.90 zł
24.41 zł
26.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Odkryj świat k-popu, taekwondo, Gangnam Style i kimchi. Wyrusz w podróż po zaułkach Seulu. Daniel Tudor – brytyjski dziennikarz, pisarz i przedsiębiorca od kilku lat mieszkający w Korei – jako samozwańczy geek wnikliwie przygląda się kulturze koreańskiej w przeróżnych jej odsłonach. Błyskotliwie i dowcipnie omawia niesamowite koreańskie trendy, które podbijają internet, i zdradza ich genezę, wszystko ilustrując znakomitymi zdjęciami.

Poznaj tętniący energią przewodnik kulturowy, który porwał serca czytelników na całym świecie.

Daniel Tudor przytacza rozmaite ciekawostki, zwraca uwagę na wyznaczniki koreańskiej kultury – od buddyzmu po sztukę tradycyjną i taekwondo. Opowiada o specyfice relacji interpersonalnych, charakterystycznych symbolach i zwyczajach, a także oczywiście o gwiazdach popkultury. Jako dodatkową atrakcję oferuje miniprzewodnik po swoich ulubionych atrakcjach w Seulu.

„I love Korea” to znakomita propozycja dla tych, którzy kochają Koreę całym sercem, tych, którzy chcieliby dowiedzieć o niej trochę więcej, oraz dla tych, którzy dopiero mają zamiar poznać fenomen koreańskiej fali, która podbija cały świat.

Zatem: Jeulgeoun yeohaeng doeseyo!*

I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta od Daniel Tudor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć