ebook Zwycięstwo markiza
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 65) Ilość stron (szacowana): 192

Zwycięstwo markiza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 7.49
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
7.49 zł 20% rabatu
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
8.49 zł
8.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Markiz Crowle jest młodym, przystojnym i zamożnym arystokratą, która szuka rozrywek i uciech, zwłaszcza u boku pięknych kobiet w Paryżu. Dobrze wiedzie mu się również w ruletce. Postanawia jednak wrócić do Anglii, towarzyszyć ma mu znana francuska kurtyzana Kora Pearl. Ta z kolei zainteresowana jest jego majątkiem, którym markiz chce jej również zaimponować. Zanim wyruszy w podróż spotyka młodą dziewczynę, która zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Młoda dziewczyna to Daniela Brooke, która chce uciec do Anglii. Daniela po śmierci matki została wysłana do szkoły we Francji, wkrótce potem także jej ojciec przeprowadził się do Paryża. Zaczął on jednak wieść życie, które na pewno nie spodobało by się jej nieżyjącej matce. Dał się omamić i poślubił przebiegłą i chciwą kobietę. Daniela, gdy o tym się dowiaduje chce, aby unieważnić małżeństwo. Macocha jest jednak bardzo przebiegła i ma swoje plany, co do majątku jej ojca, do którego nie chce dopuścić Danieli.

Okazuje się, że maczała ona palce w śmierci ojca Danieli. Stosuje również okrutną truciznę, aby uspić i wykorzystać Danielę. Czy markiz pomoże Danieli? Czy uda jej się przechytrzyć przebiegłą macochę? Czy Daniela zazna spokoju?

Zwycięstwo markiza od Barbara Cartland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć