ebook Opiekunka - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 163) Ilość stron (szacowana): 400

Opiekunka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 13.90
-56% 13.90 zł Lub 12.51 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.53 zł 20% rabatu
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kryminalna intryga i płomienny romans w nowej książce autorki Sentymentalnej bzdury, Negatywu szczęścia i Po godzinach

Życiem siedmioletniej Josie Spencer nieoczekiwanie wstrząsa tragedia - zamordowani zostają matka i ojczym dziewczynki. Pocieszenie daje jej jedynie obecność ukochanej opiekunki. Reese Anderson, dwudziestodwuletnia studentka psychologii, bardzo mocno angażuje się w opiekę nad osieroconym dzieckiem. Do tego stopnia, że dla jego dobra jest skłonna zataić przed policją fakty, które mogłyby ściągnąć na Josie uwagę sprawców napadu.

Gdy do Los Angeles przylatuje biologiczny ojciec dziewczynki, Reese pomaga mu w nawiązaniu kontaktu z córką. Nie jest to proste - Owen nigdy nie chciał być obecny w jej życiu, więc Josie nie zna ojca i trochę się go obawia. Sytuacji nie ułatwia to, że mężczyzna nie do końca ufa Reese, a ona z jakichś przyczyn trzyma facetów na dystans. A jednak, chociażby ze względu na Josie, tych dwoje będzie musiało odłożyć na bok uprzedzenia i zbliżyć się do siebie. Bo niebezpieczeństwo wciąż czyha...

Ludka Skrzydlewska napisała powieść, która trzyma w napięciu od pierwszych stron!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Szymańczyk.

Opiekunka - audiobook od Ludka Skrzydlewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć