ebook Człowiek z niebieskim szalem. Detektyw Asbjoern Krag. Tom 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 143

Człowiek z niebieskim szalem. Detektyw Asbjoern Krag. Tom 1 - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - najniższa cena: 27.02
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
32.00 zł
27.52 zł
32.00 zł
Inne proponowane

To pierwsza część w serii o losach detektywa Asbjoerna Kraga. Porucznik policji Helmersen, wypoczywający w znanym i luksusowym kąpielisku w Danii, wdaje się w romans z piękną Sonią, żoną adwokata Gade. Szybko okazuje się, że niezwykłą kobietę prześladuje tajemniczy człowiek z niebieskim szalikiem. Kiedy niektóre sekrety wychodzą na jaw, a małżonkowie Gade stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia, Helmersen poprzysięga za wszelką cenę ich uratować. Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach znika Sonia, bezradny porucznik zwraca się z prośbą o pomoc do swego przyjaciela - detektywa Asbjoerna Kraga. Czy wspólnie zdołają rozwiązać zagadkę niebezpiecznego człowieka z niebieskim szalikiem? Polecamy również kolejne tomy o przygodach detektywa w "Pokój zmarłego", "Czarna Gwiazda" oraz Tajemnica torpedy.

Sven Elvestad, popularny norweski pisarz i dziennikarz, wykreował kryminałów zamkniętego kręgu, w stylu Agathy Christie. W 1951 wszystkie jego utwory zostały wycofane z polskich bibliotek oraz objęte cenzurą.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

Człowiek z niebieskim szalem. Detektyw Asbjoern Krag. Tom 1 - audiobook od Sven Elvestad możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć