ebook Nie czas na pożegnanie - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 195) Ilość stron (szacowana): 304

Nie czas na pożegnanie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 14.99
Audiobook - najniższa cena: 18.49
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
18.49 zł 20% rabatu
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.81 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jasmina i Dragan wreszcie otrzymują szansę na wspólne życie. Wydawałoby się, że już nic nie stanie na drodze do ich szczęścia. Jednak piętno wojny odciska się na każdym, kto jej doświadcza. Pamięć dramatycznych wydarzeń nie znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Co prawda zakochani znajdują się w bezpiecznym miejscu, z dala od zbrojnego konfliktu i zwaśnionych rodzin. Tym razem muszą się zmierzyć z własnymi emocjami i pamięcią. Tylko wspólne przepracowanie traum może uratować ich związek. A to wymaga odwagi.

Czy po wszystkim, co przeszli stać ich jeszcze na nią? A może lepszym wyjściem będzie życie w pojedynkę? Nie czas na pożegnanie" to ostatni tom sagi bałkańskiej, która na tle wojny opowiada historię niezwykłej miłości Jasminy i Dragana.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Joanny Gajór.

Nie czas na pożegnanie - audiobook od Agnieszka Walczak-Chojecka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć