ebook E-learning na uczelniach. Koncepcje, organizacja, wdrażanie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

E-learning na uczelniach. Koncepcje, organizacja, wdrażanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 41.40
wciąż za drogo?
64.17 złpremium: 34.50 zł Lub 34.50 zł
55.20 zł Lub 49.68 zł
59.00 zł
60.00 zł
69.00 zł
-14% 41.40 zł
56.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Niniejsza publikacja ukazuje praktyczny aspekt wdrożenia tzw. e-learningu na uczelniach wyższych. Próby wprowadzania tej formy nauczania były już podejmowane przez polskie szkoły wyższe, ale prawdziwą „eksplozję e-learningu” mogliśmy zaobserwować podczas pandemii koronawirusa.

Książka została przygotowana jako pokłosie przemyśleń, działań i doświadczeń autorów, powstałych podczas organizacji nauczania w trybie zdalnym. Ważnym elementem są także opinie studentów, którzy z tych metod korzystali i którzy „na własnej skórze” poznali ich zalety oraz wady.

- Jak sprawić, aby wykład przekazywany na odległość angażował aktywność studenta?

- W jaki sposób prowadzić na odległość ćwiczenia, zapewniając autentykację uczestników?

- Jak bezkontaktowo przeprowadzać egzaminy oraz obrony prac dyplomowych?

Niewątpliwą zaletą książki jest omówienie zdalnego kształcenia w zakresie nauk technicznych i ścisłych. Właśnie na tych kierunkach student musi posiadać umiejętności praktyczne, nabywane w laboratoriach, w czasie ćwiczeń oraz prowadzonych doświadczeń.

Książka zawiera także część związaną z konkretnymi narzędziami do prowadzenia e-learningu. Autorzy oceniają je, porównują i poddają wielostronnej dyskusji. Warto skorzystać z doświadczeń tych, którzy używali tych programów i uzyskali określone skutki. Tego się nie wyczyta w instrukcji obsługi, oferowanej przez producenta.

E-learning na uczelniach. Koncepcje, organizacja, wdrażanie od Ryszard Tadeusiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć