ebook Bez powrotu - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8)

Bez powrotu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 29.59
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-26% 29.59 zł 20% rabatu
30.79 zł Lub 27.71 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
30.57 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Audiobook „Bez powrotu” to już piąty tom kryminalnego cyklu z Julią Krawiec! Tym razem detektyw musi doprowadzić śledztwo do końca, zaginęła bowiem jej przyrodnia siostra. Czy ta sprawa ma coś wspólnego z serią morderstw?

Detektyw Julia Krawiec ma wreszcie okazję, by poznać się ze swoją przyrodnią siostrą Lidią.
Spotykają się podczas rodzinnej uroczystości, kiedy to dziewczyna próbuje dać Julii do zrozumienia, że w jej życiu dzieje się coś niepokojącego. Nim jednak zdąży wyjaśnić sprawę, odbiera tajemniczy telefon i wybiega wzburzona ze spotkania. Od tej chwili ginie po niej wszelki ślad. To jednak dopiero wstęp do tragicznych wydarzeń. Już wkrótce Julia wraz z komisarzem Górnym, przy okazji poszukiwań Lidii, natrafiają na ślady brutalnej zbrodni, która łączy się z serią morderstw. Ofiary nie są przypadkowe, a zabójca typuje je według sobie tylko znanej strategii.

W tym samym czasie pewien chłopiec prowadzi grę „Do trzech pań sztuka”. Zabawa wydaje się niewinna, jednak to tylko pozory. Wraz z każdym jej etapem ginie kolejna kobieta. Chłopiec nie zamierza jednak przerwać wyliczanki. Jego celem jest doprowadzenie swojej gry do upragnionego finału.

Marta Zaborowska po raz kolejny daje nam kryminał pełen trudnych pytań i ujawnia prawdę o ciemnej stronie ludzkiej natury.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Dereszowskiej.

Bez powrotu - audiobook od Marta Zaborowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć