ebook Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek - audiobook
3.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 261)

Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
25.90 zł
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
35.91 zł Lub 32.32 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Wakacje to czas zawieszony, w którym nie działają normalne zasady. Polak z dala od domu pozwala sobie na wiele, na znacznie więcej niż w normalnym życiu. Wieczne narzekanie. Że zimno. Że gorąco. Że tłok. Że ludzi nie ma. Zabieranie jedzenia na zapas ze stołówek. Picie na umór. Ostentacyjnie wywyższanie się. Pozostawianie bałaganu wokół siebie. Rozwiązywanie zaległych sporów rodzinnych. Głośne kłótnie...

O Polakach na wakacjach najwięcej wiedzą ci, którzy opiekują się nimi podczas wyjazdów – cierpliwi, nie dziwiący się niczemu profesjonaliści – piloci wycieczek. Z ich opowieści powstała ta książka o nas, o naszych wadach i zaletach, o aspiracjach i zaległościach, o marzeniach i ograniczeniach, które te marzenia oddalają. Wakacyjne krzywe zwierciadło.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Motylskiego.
Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek - audiobook od Justyna Dżbik-Kluge możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć