ebook Klątwa fontanny
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 643) Ilość stron (szacowana): 324

Klątwa fontanny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 20.99
wciąż za drogo?
-6% 20.99 zł Lub 18.89 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
27.00 zł
Inne proponowane

E-book dostępny już dziś w Publio, w pozostałych księgarniach od 23 czerwca 2021

W szóstej książce z kryminalnej serii pióra Mary Lou Longworth Verlaque i Bonnet mierzą się z klątwą liczącej kilka wieków fontanny. „Zachwycające… Longworth przywołuje uroki Francji ze smakowitymi szczegółami – znakomitym winem, pysznymi posiłkami i przednim towarzystwem” – „Publisher’s Weekly”

„Longworth przedstawia swoich bohaterów jak postacie z uroczej komedii romantycznej – są szczęśliwie zakochani, a pogoń za złoczyńcami nigdy nie przeszkadza im cieszyć się życiem” – „Kirkus Reviews”

O powieści „Klątwa fontanny”:

Szef kuchni, Sigisbert „Bear” Valets, właśnie otworzył własną restaurację La Fontaine w Aix-en-Provence. Osiąga sukces – zbiera pozytywne recenzje i gromadzi lojalną klientelę, w tym Verlaque’a i Bonnet. Ale kiedy chce powiększyć lokal o miejsca przy stolikach na historycznym dziedzińcu, napotyka opór kilkorga bardzo wpływowych sąsiadów. Towarzystwo historyczne życzy sobie, aby dziedziniec, który był świadkiem egzekucji na szubienicy w XVI wieku i dwóch morderstw w czasie II wojny światowej, pozostał nietknięty.

Valets nie zamierza składać broni, nawet kiedy obok starej fontanny zostaje odkryty szkielet pochowanego tam człowieka. Ale gdy zaczyna otrzymywać listy z pogróżkami, boi się, że jego życie też jest zagrożone. A potem w niewyjaśniony sposób z fontanny przestaje płynąć woda…

Czy naruszając spokój dziedzińca, Bear wyzwolił odwieczną klątwę?
I czy nowożeńcy – Verlaque i Bonnet – rozwiążą zagadkę, zanim ktoś jeszcze zginie?

Osadzona w realiach kwitnącej południowej Francji książka M.L. Longworth z pewnością zachwyci fanów Donny Leon i Andrei Camillieriego.

Klątwa fontanny od M. L. Longworth możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć