ebook Święty Paweł. Biografia
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Święty Paweł. Biografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 27.01
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.01 zł Lub 24.31 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł
26.99 zł
27.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Znakomita biografia św. Pawła, autorstwa jednego z najwybitniejszych polskich biblistów.

To nie tylko szczegółowy opis życia Apostoła Narodów na tle realiów epoki, w której żył, lecz także duchowy fresk ukazujący jego osobowość oraz misję i dzieło, które pozostawił.

Poczynając od dzieciństwa w Tarsie, poprzez młodość w Jerozolimie, przemianę pod Damaszkiem i wytężoną działalność misyjną, książka pomaga zrozumieć Czytelnikowi wybory, których św. Paweł niestrudzenie dokonywał, zwłaszcza gdy stał się apostołem Jezusa Chrystusa i mężnie głosił Dobrą Nowinę. Ukazując narastające napięcia i konflikty, przedstawia jego wrogów oraz fałszywe oskarżenia i donosy, a także pełne niebezpieczeństw podróże, uwięzienie w Jerozolimie i Cezarei Nadmorskiej, dramatyczną podróż do Rzymu i męczeńską śmierć w Rzymie.

W Drugim Liście do Tymoteusza, przeczuwając bliską śmierć, św. Paweł napisał: „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem”. Dzięki książce ks. prof. W. Chrostowskiego uzyskujemy pewność, że św. Paweł jeszcze „nie ukończył biegu”, bo jego dzieło cały czas promieniuje z wielką mocą.

Święty Paweł. Biografia od Waldemar Chrostowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć