ebook Himmler. Zbrodniarz gotowy na wszystko
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 674) Ilość stron (szacowana): 304

Himmler. Zbrodniarz gotowy na wszystko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.99
wciąż za drogo?
-50% 19.99 zł Lub 17.99 zł
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
39.99 zł
39.99 zł
27.99 zł
31.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Heinrich Himmler – szef SS i Gestapo oraz jeden z głównych realizatorów ludobójczego programu „ostatecznego rozwiązania” kwestii żydowskiej – należał do najpotężniejszych i budzących największą grozę ludzi w nazistowskich Niemczech. Autorzy tej klasycznej już biografii – w której wykorzystano między innymi zdobyte przez Amerykanów dokumenty przekazane po wojnie do Bundesarchiv (Niemieckich Archiwów Federalnych) oraz zapisy rozmów z krewnymi Himmlera i członkami jego personelu – pokusili się o wnikliwą analizę tego, jak z pozoru przeciętny młodzieniec wyrósł na ogarniętego obsesją i przesądnego człowieka, odpowiedzialnego za zgładzenie milionów ludzi.

Książka ta, pełna intrygujących informacji na temat życia osobistego Himmlera, jego poczynań i przekonań, zasługuje na miano głębokiego studium historycznego, poświęconego najbardziej mrocznej postaci spośród nazistowskich przywódców.                                                                         

O autorach: ROGER MANVELL (1909–1987) i HEINRICH FRAENKEL (1897–1986) to uznani autorzy opracowań historycznych, którzy zasłynęli z publikacji książkowych poświęconych dziejom Trzeciej Rzeszy. Do ich najwybitniejszych dzieł należą klasyczne już biografie czołowych nazistów: oprócz Himmlera, także Josepha Goebbelsa, Hermanna Göringa i Rudolfa Hessa.

Himmler. Zbrodniarz gotowy na wszystko od Heinrich Fraenkel, Roger Manvell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć