ebook Zmień swoje nawyki w 30 dni. Jak w prosty sposób przejąć kontrolę nad własnym życiem - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1915) Ilość stron (szacowana): 232

Zmień swoje nawyki w 30 dni. Jak w prosty sposób przejąć kontrolę nad własnym życiem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 14.90
-53% 14.90 zł Lub 13.41 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-59% 12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Chcesz być szczęśliwszy i bogatszy? Marzysz o lepszym życiu? Masz nadzieję, że coś się zmieni, i czekasz na pomyślny zbieg okoliczności lub wygraną na loterii? Niestety, to tak nie działa. Każdy sam kształtuje swój los i odpowiada za to, jak żyje. W rezultacie niektórzy są spełnieni, zadowoleni i wydaje się, że osiągają wszystko, czego zapragną, inni zaś zdają się być ofiarami losu. Tymczasem prawdziwa moc sprawcza jest w zasięgu... umysłu. Wystarczy świadomie kształtować nowe nawyki i konsekwentnie pracować, aby każdego dnia zbliżać się do wyznaczonego celu.

Z tej książki dowiesz się, jak w prosty sposób przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem i wziąć za nie całkowitą odpowiedzialność - i to w ciągu zaledwie 30 dni. Przekonasz się, że wystarczy odrobina wysiłku każdego dnia, aby wszystko zmienić i wieść nowe, lepsze życie - dokładnie takie, jakiego pragniesz. Pokazano tu, jak istotnym elementem życia są nawyki i jakie to ważne, aby wspierały Cię w Twoich dążeniach. Po lekturze tego poradnika niewątpliwie poczujesz się lepiej, jednak jego prawdziwa wartość tkwi w opisanych tu prostych ćwiczeniach, dzięki którym już wkrótce będziesz pewnie zmierzać w kierunku szczęśliwszego, zdrowszego i bogatszego życia. Potrzebujesz zaledwie 30 dni, o ile poświęcisz ten czas na wytrwałą i konsekwentną pracę nad sobą.

Dzięki książce:

  • zaczniesz aktywnie kreować swoje otoczenie
  • zrozumiesz, jaką jesteś wspaniałą istotą
  • powstrzymasz się od cierpienia
  • zyskasz pewność siebie
  • poprawisz relacje z innymi ludźmi 

Nie czekaj dłużej! Zacznij jeszcze dziś swoją Wielką Przemianę!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Fugiela.

Zmień swoje nawyki w 30 dni. Jak w prosty sposób przejąć kontrolę nad własnym życiem - audiobook od Marc Reklau możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć