ebook Białe, małe kłamstewka - audiobook
3.53 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2537) Ilość stron (szacowana): 926

Białe, małe kłamstewka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.79
Audiobook - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
25.79 złpremium: 15.47 zł Lub 15.47 zł
31.81 zł 20% rabatu
42.99 zł Lub 38.69 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
34.97 zł
38.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Anne White odwróciła wzrok tylko na sekundę... To wystarczyło, aby straciła z oczu swoją 8-letnią córkę. Wydaje się, że tylko na chwilę, ale... poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Setki apeli, tysiące ogłoszeń, kilkudziesięciu policjantów w akcji i nic... Wszelki ślad po dziewczynce zaginął.

Po 7 latach, kiedy Anne już niemal traci wiarę w odnalezienie córki, Abigail przychodzi na posterunek. Tak zwyczajnie, prosto z ulicy przyprowadza zaginione niedawno dziecko. Gdzie była, co się z nią działo przez ostatnie kilka lat? Co tak naprawdę wydarzyło się tego straszliwego dnia, kiedy zniknęła, między matką a córką? Czy ktoś jej zagraża? Kogo lub czego boi się Abigail? Czy w rodzinie jest bezpieczna?

Tej wciągającej mrocznej opowieści nie można przegapić!

Philippa East dorastała w Szkocji, gdzie studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie w Oxfordzie. Po ukończeniu studiów przeniosła się do Londynu, aby szkolić się na psychologa klinicznego, i przez ponad dziesięć lat pracowała w publicznej służbie zdrowia NHS, zajmując się pacjentami z problemami psychicznymi. Teraz mieszka na wsi w hrabstwie Lincolnshire z mężem i kotem. Jest psycholożką i terapeutką, ale też pisarką. Nagrodzone opowiadania Philippy były publikowane w różnych czasopismach literackich. Białe kłamstewka to jej debiutancka powieść.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Dzilińskiej.

Białe, małe kłamstewka - audiobook od Philippa East możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć