ebook Excel Solver w praktyce. Zadania ekonometryczne z rozwiązaniami
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 384

Excel Solver w praktyce. Zadania ekonometryczne z rozwiązaniami
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
47.40 zł Lub 42.66 zł
79.00 zł
43.45 zł
79.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznaj Solvera i skutecznie rozwiązuj problemy!

  • Odkryj możliwości dodatku Solver
  • Naucz się z niego skutecznie korzystać
  • Dowiedz się, jak optymalizować rozwiązania

Solver to dodatek do programu Microsoft Excel sprawiający, że ten doskonały arkusz kalkulacyjny zyskuje możliwość wyznaczania wartości wielu zmiennych decyzyjnych w taki sposób, aby przy zadanych ograniczeniach osiągać określony cel. Narzędzie nadaje się do rozwiązywania niewielkich i średnich problemów optymalizacyjnych i znajduje zastosowanie w ekonomii, finansach, zarządzaniu i planowaniu produkcji przemysłowej.

Jeśli w swojej pracy masz do czynienia z koniecznością optymalizacji działania przedsiębiorstw, ten zbiór zadań pokaże Ci, jak praktycznie radzić sobie z tego rodzaju wyzwaniami. Dzięki zawartym w nim przykładom nauczysz się maksymalizować zyski, minimalizować czas realizacji działań, optymalizować koszty związane z logistyką, poprawiać gospodarkę materiałową oraz podejmować najlepsze decyzje związane z zarządzaniem środkami trwałymi, a wszystko to za pomocą dodatku Solver!

Praktyczne zadania, szczegółowy opisy rozwiązań, wiedza w zasięgu ręki!

Excel Solver w praktyce. Zadania ekonometryczne z rozwiązaniami od Henryk Tyszka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć