ebook Złamane emocje - audiobook
4.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12328)

Złamane emocje - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-40% 23.90 zł
39.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”!

Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem.

Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi poślubić Nino, żeby zapobiec rozlewowi krwi między rodzinami. To, co słyszała o mafii z Las Vegas, naprawa ją niepokojem i przerażeniem. Ale dziewczyna nie ma wyboru.

Po tym, jak jej ojciec zdradził swojego capo i zapłacił za to życiem, jej rodzina sądzi, że małżeństwo Kiary to jedyna szansa na odzyskanie honoru. Jednak tylko Kiara wie, że nie jest tak cenna, jak wszyscy myślą. Nie jest tak czysta, jak wszyscy by chcieli. Nawet ona.

Kiedy dojdzie do nocy poślubnej, nie będzie dowodu jej niewinności. Jej czystość dawno temu została odebrana siłą. I mimo że Kiara słyszała o Nino wiele złego, zdaje sobie sprawę, że bez względu na to, co mężczyzna z nią zrobi, nie uda mu się jej skrzywdzić tak, jak już została skrzywdzona.

Mafia z Las Vegas poczuje się oszukana, a to może oznaczać tylko jedno – wojnę.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Katarzyny Kowalskiej

Złamane emocje - audiobook od Cora Reilly możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć