ebook Cichym słowem
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 22)

Cichym słowem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.97 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
19.90 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wszystko, co ważne i piękne w miłości, można wyrazić cichym słowem… Edyta postanawia raz na zawsze zapomnieć o Jacku, młodszym mężczyźnie, z którym kiedyś łączyło ją uczucie. Poświęca się w pełni zawodowym obowiązkom i sprawom rodzinnym – wie, że teraz jest czas, gdy najbliżsi bardzo jej potrzebują…

Jacek musi zmierzyć się z zupełnie nową rolą w życiu, która zmienia jego codzienność o 180 stopni.
Wydaje się, że Edyta i Jacek zajęci swoimi sprawami zostawili przeszłość za sobą. Gdy ich drogi niespodziewanie znów się przecinają, żadne z nich nie jest gotowe, aby zrobić pierwszy krok.
Dopiero dramatyczne wydarzenie uświadomi im, jak silne jest uczucie, które ich łączy. Jednak, czy to wystarczy, aby znów mogli być razem?

O e-booku Cichym słowem blogerzy napisali: 

Nie znam innych książek, które by mnie tak urzekły jeśli chodzi o język, którym są napisane. Umiem docenić piękno każdego słowa, stylistykę zdań i mądrości życiowe przemycone między wierszami. Dziękuję autorom za cudowną serię, a wam gorąco ją polecam! - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka Książkoholiczka

Cichym słowem od Robert Kornacki, Lidia Liszewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To już niestety ostatni tom historii Edyty i Jacka.

Kobieta stara się zrobić wszystko co można, alby zapomnieć o Jacku, swojej miłości. Rzuca się w wir pracy i innych obowiązków rodzinnych. Tymczasem życie Jacka zmienia się tak, że nawet w snach by o tym nie śnił. Oboje żyją oddzielnie, daleko od siebie i tak już pewnie miało być. Czy niespodziewane spotkanie tych dwojga coś zmieni? A może jednak są oni sobie przeznaczani?

Bardzo się cieszę, że trzeci tom wyjaśnia wszystko co potrzeba, rozwija wątki do których miałam pytania, odpowiada na moje wątpliwości z poprzednich tomów.

Seria Bursztynowa miłość to przede wszystkim opis emocji: tych miłych po te bardzo smutne. Autorzy przedstawili życie takie jakim jest, jednocześnie nie dołując czytelnika, ale wlewając w duszę nadzieję i radość. Ogromny plus to miejsce akcji, nadmorski cudowny klimat, szum fal, zapach morza... Chociaż tak mogłam przenieść się w moje ukochane miejsce w Polsce.

Jeśli lubisz powieści obyczajowe, takie dojrzałe, mądre i przemyślane, historie, których nie da się szybko przeczytać, ponieważ delektujesz się powoli każdym zdaniem... to ta seria jest dla Ciebie.

Nie znam innych książek, które by mnie tak urzekły jeśli chodzi o język, którym są napisane. Jestem księgową z zawodu, ale umiem docenić piękno każdego słowa, stylistykę zdań i mądrości życiowe przemycone między wierszami.

Dziękuję autorom za cudowną serię, a wam gorąco ją polecam!

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć