ebook Cichym słowem
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 37)

Cichym słowem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 21.42
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
28.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
21.42 zł
26.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wszystko, co ważne i piękne w miłości, można wyrazić cichym słowem… Edyta postanawia raz na zawsze zapomnieć o Jacku, młodszym mężczyźnie, z którym kiedyś łączyło ją uczucie. Poświęca się w pełni zawodowym obowiązkom i sprawom rodzinnym – wie, że teraz jest czas, gdy najbliżsi bardzo jej potrzebują…

Jacek musi zmierzyć się z zupełnie nową rolą w życiu, która zmienia jego codzienność o 180 stopni.
Wydaje się, że Edyta i Jacek zajęci swoimi sprawami zostawili przeszłość za sobą. Gdy ich drogi niespodziewanie znów się przecinają, żadne z nich nie jest gotowe, aby zrobić pierwszy krok.
Dopiero dramatyczne wydarzenie uświadomi im, jak silne jest uczucie, które ich łączy. Jednak, czy to wystarczy, aby znów mogli być razem?

O e-booku Cichym słowem blogerzy napisali: 

Nie znam innych książek, które by mnie tak urzekły jeśli chodzi o język, którym są napisane. Umiem docenić piękno każdego słowa, stylistykę zdań i mądrości życiowe przemycone między wierszami. Dziękuję autorom za cudowną serię, a wam gorąco ją polecam! - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka Książkoholiczka

Cichym słowem od Robert Kornacki, Lidia Liszewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To już niestety ostatni tom historii Edyty i Jacka.

Kobieta stara się zrobić wszystko co można, alby zapomnieć o Jacku, swojej miłości. Rzuca się w wir pracy i innych obowiązków rodzinnych. Tymczasem życie Jacka zmienia się tak, że nawet w snach by o tym nie śnił. Oboje żyją oddzielnie, daleko od siebie i tak już pewnie miało być. Czy niespodziewane spotkanie tych dwojga coś zmieni? A może jednak są oni sobie przeznaczani?

Bardzo się cieszę, że trzeci tom wyjaśnia wszystko co potrzeba, rozwija wątki do których miałam pytania, odpowiada na moje wątpliwości z poprzednich tomów.

Seria Bursztynowa miłość to przede wszystkim opis emocji: tych miłych po te bardzo smutne. Autorzy przedstawili życie takie jakim jest, jednocześnie nie dołując czytelnika, ale wlewając w duszę nadzieję i radość. Ogromny plus to miejsce akcji, nadmorski cudowny klimat, szum fal, zapach morza... Chociaż tak mogłam przenieść się w moje ukochane miejsce w Polsce.

Jeśli lubisz powieści obyczajowe, takie dojrzałe, mądre i przemyślane, historie, których nie da się szybko przeczytać, ponieważ delektujesz się powoli każdym zdaniem... to ta seria jest dla Ciebie.

Nie znam innych książek, które by mnie tak urzekły jeśli chodzi o język, którym są napisane. Jestem księgową z zawodu, ale umiem docenić piękno każdego słowa, stylistykę zdań i mądrości życiowe przemycone między wierszami.

Dziękuję autorom za cudowną serię, a wam gorąco ją polecam!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć