ebook Pacjent
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 4853)

Pacjent
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
23.99 zł Lub 21.59 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-20% 23.90 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Oszałamiający debiut literacki. Gdyby Stephen King napisał taką historię, wyszłaby mu ta książka. „«Pacjent» to powoli narastający horror, przy którym czytelnika przechodzi dreszcz za dreszczem” – „New York Journal of Books”

Są pacjenci, przez których w lekarzu budzi się morderca…

Trafiłem na takiego na samym początku mojej kariery. Nazywał się Joe i od wczesnego dzieciństwa przebywał w odizolowanym skrzydle ponurego szpitala gdzieś w Nowej Anglii. Wszyscy mówili, że to groźny szaleniec, bali się go i nawet nie próbowali leczyć. Personel ostrzegał, żebym trzymał się od niego z daleka. Ale ja wiedziałem lepiej…
Przekonany, że jestem w stanie pomóc człowiekowi, w którym widziałem ofiarę bezdusznych rodziców, zacząłem ryzykowną terapię. Tylko czy na pewno kierowała mną troska o pacjenta, czy może raczej zawodowa pycha? Czy byłem dość czujny, aby nie ulec manipulacjom psychopaty? A może Joe był kimś o wiele, wiele gorszym?

Rekomendacje e-booka Pacjent:

„W umysłach czytelników pozostanie pełzający chaos. Fani «Pacjentki» Alexa Michaelidesa czy «Złej krwi» Zoje Stage połkną tę książkę” - Booklist

„Trzymający w napięciu debiut. Fani Alexa Michaelidesa powinni go jak najszybciej przeczytać” - „Publishers Weekly”

Pacjent od Jasper DeWitt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Trzymająca w napięciu, zwroty akcji, moja pierwsza taka książka i na pewno nie ostatnia. Polecam :)

Warto zerknąć