ebook Jesteś moją zgubą
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 233)

Jesteś moją zgubą
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.21
Audiobook - najniższa cena: 24.77
wciąż za drogo?
26.21 zł Lub 23.59 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.71 zł
29.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Anastazja, córka mafijnego bossa, choć chciałaby się zbuntować i wieść normalne życie, wie, że nie może tego zrobić. Zgadza się więc na zaaranżowane małżeństwo, świadoma, że w przeciwnym razie ucierpią bliskie jej osoby.
Vincenzo, syn dona, od najmłodszych lat udowodniał, że ma wystarczająco silny charakter, aby przejąć w przyszłości od ojca kierowanie „rodziną”. Odrzucił propozycję ślubu z córką jednego z wpływowych członków mafii, choćby po to, aby pokazać, że nikt, nigdy nie będzie podejmować decyzji za niego.

Spotkali się przypadkiem po latach, nie wiedząc, że los już kiedyś prawie ich połączył. Vincenzo oszalał na punkcie Anastazji, a ona najzwyczajniej uciekła. A przynajmniej myślała, że jej się to udało. Bardzo szybko przekonała się, w jak wielkim była błędzie. Po czym dosłownie wszystko się zmieniło.

Czy honor rodziny okaże się ważniejszy od jej szczęścia? Czy mafijny kodeks zniszczy jej życie?

Rekomendacje e-booka Jesteś moją zgubą:

„«Jesteś moją zgubą» to jedna z tych książek, które zostają na długo w pamięci. Nietuzinkowy romans mafijny, świetnie wykreowani bohaterowie, relacja hate/love i doprowadzające do łez utarczki słowne. Polecam z całego serca!” – Lena M. Bielska, autorka serii „Bellomo”.

„Miło jest czytać tak dobre polskie debiuty. Powieść «Jesteś moją zgubą» okazała się wręcz uzależniająca! Jesteście ciekawi, czy przed przeznaczeniem można uciec? Odpowiedzi na to pytanie koniecznie poszukajcie w historii Anastazji i Vincenzo!” – Katarzyna Ewa Górka, @katherine_the_bookworm

„«Jesteś moją zgubą» to romans mafijny pełen dobrego humoru, charakternych bohaterów z fabułą, która z każdym kolejnym rozdziałem wciąga coraz bardziej i zapewnia wiele skrajnych emocji. Książka podczas czytania, której świetnie się bawiłam. Polecam!” – Aleksandra Kuszczak, @zaczytana_opisana

O e-booku Jesteś moją zgubą blogerzy napisali: 

Jeśli szukacie powieści, która Was wciągnie po to, by na końcu rzucić na kolana, to polecam z czystym sercem Jesteś moją zgubą. Otrzymałam powieść, która została przeze mnie pochłonięta w jeden wieczór. - Magdalena Jarząbek - Czytam w pociągu

Jesteś moją zgubą od Sandra Biel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kobieta, która jest prawdziwie kochana przez mężczyznę, staje się jego siłą i jest zdolna dokonać praktycznie niemożliwego.
Z ogromną rezerwą podchodzę do „perełek z Wattpad” tym bardziej, że kilka razy bardzo mocno się zawiodłam. Zazwyczaj okazywało się, że powieść oprócz liczby wyświetleń i ewentualnie ładnej okładki nie ma nic pozytywnego do zaoferowania. Jak było tym razem?

Sandra Biel to Polka, która tworzy pod pseudonimem. Swoje powieści publikuje na wyżej wspomnianym portalu. Gdy jednak zaczęłam czytać jej powieść przepadłam już od pierwszych stron.

Ana marzy o normalnym życiu, jakie mają jej rówieśniczki. Niestety, udaje się jej to osiągnąć jedynie przez rok – jako córka szefa mafii musi podporządkować się gangsterskim zasadom. Kobieta zostaje zmuszona do powrotu, gdzie czeka na nią… zaaranżowane małżeństwo.

Vincenzo również pochodzi z mafijnej rodziny. Przed laty odmówił zaaranżowanego małżeństwa z córką pewnego wpływowego mężczyzny. Jednak czy przeszłość się o niego w końcu upomni? Czy jest droga ucieczki przed decyzjami, które już ktoś podjął za niego?

Główni bohaterowie po latach znowu spotykają się na swojej drodze. Czy z tego spotkania może wyniknąć coś korzystnego?

Z pozoru dwa przeciwieństwa – on nieustępliwy, niewiarygodnie męski, nie znający słowa „nie” i ona – pewna siebie, waleczna i dążąca do wyznaczonego sobie celu. Ana – nie potrafiąca odnaleźć się w mafijnej rzeczywistości, chcąca żyć po swojemu i Enzo – nieodgadniony mężczyzna.

Po latach spotykają się przypadkiem, ale nie zwiastuje to niczego pozytywnego – główna bohaterka odrzuca końskie zaloty Enza i znika z jego pola widzenia. Na szczęście niebawem spotykają się na balu, gdzie mężczyzna niemal od razu prosi o rękę Any. Myślicie, że to już koniec? Otóż nie. To dopiero początek!

Czy z małżeństwa zawieranego tylko dla korzyści majątkowych może wyniknąć coś pozytywnego? Czy tak, jak mówią – uczucia same kiedyś przyjdą? Czy w mafii może istnieć happy end?

Tematyki mafijnej na księgarskich półkach jest mnóstwo. Ciężko wśród nich znaleźć perełki, które wciągną czytelnika i przede wszystkim będą napisane w ciekawy sposób. Mnie na szczęście się udało – otrzymałam powieść, która została przeze mnie pochłonięta w jeden wieczór.

Jesteś moją zgubą to powieść, w której przeznaczenie gra pierwsze skrzypce. Czy można jednak przed nim uciec? Czy należy mu się po prostu poddać i czekać na rozwój sytuacji? Sandra Biel stworzyła bohaterkę, jakiej w książkach mi brakuje – silną i dążącą do realizacji swoich celów. Co jednak, gdy miłość stanie na jej drodze?

Jeśli szukacie powieści, która Was wciągnie po to, by na końcu rzucić na kolana, to polecam tę pozycję z czystym sercem. A mi nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję na to, by kontynuacja się szybko pojawiła.

Ocena: 6/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć