ebook Seksualne życie Polaków
3.01 / 5.00 (liczba ocen: 71)

Seksualne życie Polaków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 35.81
wciąż za drogo?
19.90 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
25.90 zł
27.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Magda i Piotr Mieśnikowie w swoim reportażu łamią tabu. Opowiadają o tym, jak wygląda życie erotyczne naszych sąsiadów, babć czy znajomych z pracy. Zrywają z Polaków ciepłą kołderkę konserwatyzmu, wstydu i niewinności. Bez zahamowań pokazują, co skrywa się pod nią naprawdę.

– Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami sypialni Polaków?
– Co Polacy robią w czterech ścianach swoich sypialń?
Zaprosili do nich Magdę i Piotra Mieśników. Światło nie było zgaszone. Zresztą sypialnie to za mało. Kluby dla swingersów, studia BDSM, seksturystyka, szał na internetowe kamerki czy miłość uprawiana w miejscach publicznych. Polacy w krótkim czasie, głównie dzięki internetowi, przeprowadzili prawdziwą rewolucję seksualną…

O e-booku Seksualne życie Polaków blogerzy napisali: 

Polecam ten reportaż! Poszerza wiedzę, jest nieoceniający i zawierający szerokie spektrum przedstawienia zagadnienia zawartego w tytule. Czyż nie tak brzmi definicja tego, co powinno zawrzeć się w dobrej publikacji reportażowej? - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Seksualne życie Polaków od Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zastanawiając się, jaką książkę ze stosiku zrecenzować, rzuciło mi się w oczy, że dziś obchodzimy Dzień Seksu. Idealna data na omówienie książki traktującej o seksualności Polaków! Chociaż była zupełnie inną lekturą niż początkowo zakładałam.

Spodziewałam się tabel, analiz, zestawień, wykresów i suchych faktów. Tymczasem otrzymałam relacje z pierwszej ręki! Autorzy zajrzeli nie tylko do sypialni. Odwiedzili i rozmawiali z osobami, dla których kluby dla swingersów, studia BDSM, seksturystyka, szał na internetowe kamerki czy miłość uprawiana w miejscach publicznych to zwyczajny element życia. Książka uświadamia, że dzięki internetowi prawie niezauważalnie, wśród naszych rodaków dokonała się rewolucja seksualna. Jak stwierdził wydawca: Zrywa z Polaków ciepłą kołderkę konserwatyzmu, wstydu i niewinności. I bez zahamowań pokazuje, co skrywa się pod nią naprawdę.

Gdy już oswoiłam się z formą i pokonałam zdziwienie, książkę czytało się świetnie. W każdym z rozdziałów czytelnik odnajdzie rzetelnie przygotowane omówienie wybranego tematu, z krótkimi wyjaśnieniami wprowadzającym w opis i doświadczenie. Obiektywnie, bez oceniania, a jednocześnie pokazujące ludzi i emocje stojące z daną praktyką seksualną. Fascynujące jak szerokie jest to spektrum i coś co jednego odrzuca na samą myśl, dla drugiej osoby potrafi być jedną z najbardziej podniecających rzeczy.

Podziwiam przygotowanie autorów, którzy na własnych zasadach, lecz próbujący w miarę możliwości zajrzeć do omawianego świata lub doświadczyć go na własnej skórze. Według mnie forma przekazu, ukazująca każde ze zjawisk, świadczy o świetnym warsztacie reporterskim. Nie miałam poczucia zażenowania, zbytniego rozemocjonowania ani też nie był to encyklopedyczny zbiór faktów i analiz. Jak dla mnie - po prostu był to bardzo dobry reportaż na niełatwy temat, potrafiący budzić skrajne emocje.

Polecam ten reportaż! Poszerza wiedzę, jest nieoceniający i zawierający szerokie spektrum przedstawienia zagadnienia zawartego w tytule. Czyż nie tak brzmi definicja tego, co powinno zawrzeć się w dobrej publikacji reportażowej?

Ocena: 5+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć