ebook Marionetka
4.67 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Marionetka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.39
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
22.39 zł
Inne proponowane

W mafijnym świecie nie ma miejsca na miłość

Przekroczenie granic doprowadziło do zdarzeń, które Marta chciałaby wymazać z pamięci. Jednak przelana krew nie daje o sobie zapomnieć. Dziewczyna musi pozbyć się dręczących ją wyrzutów sumienia i stawić czoła kolejnym przeciwnościom losu.

Nie może już liczyć na swojego strażnika, a gra toczy się o coś więcej niż tylko o jej życie: porwana została jej przyjaciółka Karolina. Jedynym sposobem, aby ją uratować i by przetrwać w bezwzględnym rosyjskim świecie, wydaje się pewien przerażający układ…

Czy Marta się na niego zdecyduje? Czy ścieżki jej i Nikołaja ponownie się skrzyżują? I czy złożone jej obietnice zostaną dotrzymane?

Paulina Jurga – pisarka, nauczycielka, mama dwójki urwisów. Kocha muzykę, jest uzależniona od wymyślania historii i od czekolady. W wolnym czasie gra na pianinie albo gitarze lub pisze teksty piosenek. „Matrioszka” to jej debiutancka seria, w której łączy wątki mafijne i romansowe.

Rekomendacje e-booka Marionetka:

Paulina Jurga przeprowadzi cię przez brutalny świat mafii, w którym nigdy nie wiadomo, kto pociąga za sznurki, a kto jest marionetką. I zrobi to w taki sposób, że nie odłożysz książki, dopóki nie poznasz zakończenia – które wbije cię w fotel. Polecam i czekam na finał tej historii. - Agata Polte, autorka serii „Żelazne serca”

 Paulina Jurga dołożyła wszelkich starań, by „Marionetka” przyćmiła sukces pierwszego tomu serii – „Matrioszki”. Wartka akcja i zmyślna intryga to tylko część niezwykle wciągającej fabuły. Niezaprzeczalnie najważniejsze jest ogromne uczucie łączące głównych bohaterów, które nie miało prawa się narodzić. Bo w worowskim mirze nie ma miejsca na litość, szczerą przyjaźń i prawdziwą miłość... Prawda? - Anna Szafrańska, współautorka cyklu „Siła honoru”

Marionetka od Paulina Jurga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć