ebook Klatka
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 28)

Klatka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-13% 19.90 zł
24.68 zł 20% rabatu
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-33% 21.90 zł
23.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Upajał się świadomością, że jest panem życia i śmierci, że od niego zależy los człowieka.

W Puławach w tajemniczych okolicznościach giną ludzie. Śledczy szukają wspólnego mianownika dla okrutnych morderstw. Co łączy zamordowane osoby? Co wydarzyło się na hucznej urodzinowej imprezie przed dwudziestu laty? Policja próbuje rozwiązać zagadkę, ale pojawia się coraz więcej wątpliwości.

Kim jest wyjątkowo okrutny morderca i dlaczego się mści?

O e-booku Klatka blogerzy napisali: 

Krzysztof Jóźwik napisał mocny kryminał, który z ogromną siłą elektryzuje nasze emocje. Takie książki aż chce się czytać! Takie książki chce się polecać! - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Klatka od Krzysztof Jóźwik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Krzysztof Jóźwik. Warto zapamiętać to imię i nazwisko. Klatka. Warto sięgnąć po tę książkę, która jest doskonale skrojonym thrillerem i kryminałem.

Mroczna atmosfera, drastyczne opisy tortur oraz psychopatyczny morderca, to mocne punkty książki, która nie zawiedzie miłośników gatunku. Dodam nawet więcej Klatka uzależni nas od twórczości Krzysztofa Jóźwika. Po przeczytaniu tej książki, jestem przekonany, że ten autor na dłużej zasili szeregi czołowych pisarzy Wydawnictwa Filia, Filia Mroczna Strona. I nie tylko, gdyż w polskiej literaturze kryminalnej wróże pisarzowi długą popularność.

Co prawda Pan Krzysztof ma na swym koncie trzy książki, lecz Klatką da poznać się szerszemu gronu mrocznych historii, które mocno wsiąkną w czytelniczą krew. A sięgając po tę książkę uczestniczymy w poszukiwaniu sprawcy makabrycznych morderstw.

W Puławach dochodzi do serii tajemniczych zaginięć. Już na początku dokonano zabójstwa bezdomnego oraz ćpunki. Jednak to nie koniec emocji, lecz tak naprawdę przedsmak tego, do czego zdolny jest wyjątkowo okrutny, psychopatyczny morderca. Dokonując zbrodni odczuwa satysfakcję. Tortury, których się dopuszcza uświadamiają mu, że jest panem życia i śmierci, i to w jego rękach leży los drugiego człowieka. Jednak triumf mordercy nad ofiarą nie jest dla niego jedynym motorem napędowym. Akty zbrodni są odwetem, zemstą za wydarzenia z hucznej urodzinowej imprezy sprzed dwudziestu laty. Jej uczestnicy doprowadzili do nałogu i śmierci osoby, która była bardzo ważna w życiu mordercy. Poznając kolejne wątki tej historii odczuwałem coraz większą obawę o życie pozostałych uczestników imprezy. Miałem świadomość, że czas nie jest sprzymierzeńcem śledczych. Muszą oni działać szybko, ale również uważnie, by nie stracić każdego elementu tej morderczej układanki.

Jeśli chcecie dowiedzieć się kim jest okrutny morderca, to koniecznie sięgnijcie po Klatkę. Krzysztof Jóźwik napisał mocny kryminał, który z ogromną siłą elektryzuje nasze emocje. Takie książki aż chce się czytać! Takie książki chce się polecać!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć