ebook Koszmar arabskich służących - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 34)

Koszmar arabskich służących - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 28.05
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
28.05 zł 20% rabatu
-23% 29.18 zł Lub 26.26 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
32.32 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Druga – po „Modelkach z Dubaju” – książka z serii „Niewolnicy” opowiadającej o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar. Marcin Margielewski tym razem namówił pochodzącą z Indonezji Ekę, by opowiedziała wstrząsającą historię swojej mamy i cioci, które stały się ofiarami współczesnego systemu niewolnictwa.

Kolejna, poruszająca opowieść autora bestsellerów o tajemnicach krajów arabskich.

„Koszmar arabskich służących” to zatrważająca i niezwykle emocjonująca opowieść o biednych kobietach, które zostają służącymi w bogatych arabskich domach.
Pozbawione paszportów, możliwości kontaktowania się z rodziną, zamknięte za murami wartych miliony posiadłości, pracują często bez wytchnienia i dni wolnych od pracy. Gwałcone, bite, upokarzane, nie mają szans na poskarżenie się na swój los, dopóki nie skończy się ich kontrakt. Po powrocie do swoich krajów często wybierają milczenie, bo świat nie chce wierzyć w ich historie…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Mikołaja Krawczyka i Jagody Małyszek.

Koszmar arabskich służących - audiobook od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć