ebook Morze Trzcin: Księga życia Hili Campos - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Morze Trzcin: Księga życia Hili Campos - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 25.85
Audiobook - polecana oferta: 22.16
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
-26% 22.16 zł 20% rabatu
28.44 zł Lub 25.60 zł
29.95 zł
21.03 zł
29.95 zł
Inne proponowane

Jest rok 1602. W Zamościu krzyżują się ścieżki Polaków, Ormian i sefardyjskich Żydów. Kupiec Menachem Campos i jego syn Ruben wracają ze Stambułu z niedawno poślubioną żoną Rubena, Szikmą o różnobarwnych oczach. Mądrej i pięknej zielarce, uśmierzającej choroby ciała i duszy, towarzyszy młodsza siostra, tkaczka Miriam, której palce wyczarowują pełne życia i namiętności gobeliny. Zamojski dom Camposów znów jest pełen śmiechu, rozmów i miłości, a głowę i serce Hili poza córeczką zaczyna zaprzątać ktoś jeszcze. Wydaje się, że rodzinie tułaczy nareszcie sprzyja los. A jednak tylko do czasu…

„Księga życia Hili Campos” to porywająca dwutomowa opowieść o burzliwych dziejach sefardyjskich Żydów, wygnanych w 1492 roku z Hiszpanii edyktem króla Ferdynanda i królowej Izabeli. Pragnienie znalezienia nowej ojczyzny wiedzie Camposów do Wenecji i Zamościa, a ich niekończącej się wędrówce towarzyszy marzenie o „città ideale” – mieście idealnym.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leny Schimscheiner.

Morze Trzcin: Księga życia Hili Campos - audiobook od Agnieszka Wojdowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć