ebook Koniec maskarady
4.44 / 5.00 (liczba ocen: 3604)

Koniec maskarady
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 27.89
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
-25% 33.74 zł Lub 30.37 zł
39.99 zł płacąc BLIKiem: 37.99 zł
44.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
27.89 zł
34.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Paryż jest dzikszy od Londynu. Rozjuszyła go krew rewolucji, która już kiedyś płynęła jego ulicami

Paige Mahoney po raz kolejny uniknęła śmierci. Wydarta ze szponów swoich ciemiężców umknęła do bezpiecznej kryjówki w Paryżu, gdzie los rzuca ją między walczące z Sajonem frakcje oraz zbirów gotowych zabić, byle ocalić marionetkowe imperium Refaitów.

Tajemniczy Program Domino ma wobec Paige plany, ale ona kieruje się swoimi własnymi ambicjami. Wraz z Arcturusem Mesarthimem – niegdysiejszym wrogiem – rusza na niebezpieczną misję, która zawiedzie ją do paryskich katakumb, a z nich prosto ku połyskliwym korytarzom Wersalu. Jeśli im się powiedzie, prawdopodobnie zmieni rebelię w otwartą wojnę.

Podczas gdy imperium poszerza swoje granice, a wolny świat drży w jego cieniu, Paige musi stawić czoła własnym wspomnieniom z katowni Sajonu. W tych niebezpiecznych czasach usiłuje też zrozumieć swoją więź z Arcturusem, a ta z dnia na dzień staje się coraz silniejsza.

Czwarty tom bestsellerowej serii The Bone Season, porywającej opowieści o świecie z przyszłości.

Koniec maskarady od Samantha Shannon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bez względu na to, co się stanie, bez względu na to, jak bardzo będziemy ostrożni i przestraszeni, życie jednak dobiegnie końca. Dlatego musimy podejmować ryzyko.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć