ebook Między światem a mną
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 274682)

Między światem a mną
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.99
wciąż za drogo?
21.99 zł
-20% 23.99 zł Lub 21.59 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-23% 22.89 zł
25.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Bestseller „New York Timesa”, zdobywca National Book Award, finalista Nagrody Pulitzera i National Book Critics Circle Award. Co znaczy być ojcem, gdy wiesz, że nie możesz ochronić swojego dziecka? Kiedy każdego dnia przedstawiciele twojego rządu mogą bez żadnej przyczyny zabrać ci syna i odebrać mu ciało: skazać je na ból, poniżenie i śmierć? Co znaczy być ojcem, gdy ciało twojego dziecka jest ciałem czarnoskórego nastolatka, a twoim krajem są Stany Zjednoczone? „Odważna i osobista refleksja nad kwestią rasy i przeszłością Ameryki pióra najważniejszego amerykańskiego twórcy, który zajmuje się tym tematem” – „New York Observer”

W wybitnym i poruszającym eseju, będącym listem ojca do syna, Ta-Nehisi Coates dzieli się opowieścią o własnym przebudzeniu. Prawdę o swoim miejscu na świecie odkrywa dzięki serii otwierających oczy doświadczeń – od studiów na Uniwersytecie Howarda po wizyty na polach bitew wojny secesyjnej, od chicagowskiej South Side po Paryż, od rodzinnego domu po mieszkania matek, których dzieci pochłonęła Ameryka.Jego książka, przepięknie utkana z prywatnego doświadczenia, odkrytej na nowo historii i ożywczego, pełnego emocji reportażu, oświetla przeszłość i konfrontuje się z teraźniejszością, podsuwając czytelnikom przełomową wizję przyszłości.
„Między światem a mną” to już współczesna klasyka, wydawniczy fenomen, który miliony czytelników uznały za wyraz własnych uczuć i opis kondycji rozdartej duszy Ameryki.

Między światem a mną od Ta-Nehisi Coates możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć