ebook Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 28537)

Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
17.96 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień „nie mogę” w MOGĘ! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze.

Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje Ferrari jest jednym z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy. Z rad Sharmy korzystały takie firmy jak Microsob, NASA, Nike czy FedEx. W książce Klub 5 rano Sharma przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Jego metody zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Teraz Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu, że wygrywanie zaczyna się o świcie.

Przyjmij nawyk wczesnego wstawania, który wielu osobom pomógł osiągnąć wspaniałe sukcesy, jednocześnie zwiększając ich poczucie szczęścia, spełnienia i sprawczości. Sharma opowiada o tym, jak ludzie sukcesu, wielcy geniusze oraz tytani biznesu zaczynają dzień. Poranna praktyka Robina Sharmy pomaga łatwo wstawać o świcie, umożliwiając spokojne wejście w dzień. Dzięki radom autora zyskujemy cenny czas na myślenie, ćwiczenia, rozwój osobisty i kreatywne działanie.

Wstąp do Klubu 5 rano i wykorzystaj każdy dzień najlepiej, jak możesz.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marcina Kardacha.

Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko - audiobook od Robin Sharma możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć