ebook Przewóz - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 138)

Przewóz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.53
Audiobook - najniższa cena: 22.45
wciąż za drogo?
22.45 zł Lub 20.21 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.23 zł 20% rabatu
40.40 zł Lub 36.36 zł
36.52 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Gorący czerwiec 1941 roku. Jasne księżycowe noce, niskie bagienne łąki, cienisty sad i zimna żyła rzeki, która podzieliła świat na pół. Na jednym brzegu Niemcy, żelazny wąż czołgów, ciężarówek, maszyn. Na drugim Rosjanie. Pośrodku wiejski przewoźnik, który z jednego brzegu na drugi wozi nocą każdego, kto zapłaci. Żydowskie rodzeństwo, które w drodze do wyśnionej Ziemi Obiecanej, chowa się w stodole tuż obok kałuż świńskich wnętrzności. Chłopcy z partyzantki, wierzący jeszcze, że wojna jest przygodą, wykonują wyroki, których nie rozumieją. Ich dowódca czeka na rozkazy. Zanim nadejdą, każe liczyć czołgi i nad kolejnym butelkami bimbru, wśród roju much przekonuje, że już wkrótce będzie po kolana brodził we krwi wrogów. Wszyscy przychodzą do kobiety, przykucniętej, bosej, hardej. Czekają, upał mąci umysły.

A pewien mały chłopiec widzi, słyszy i zapamiętuje to wszystko: grzmot nadlatujących samolotów, drżenie ziemi. Po latach narrator próbuje opowiedzieć historię, której nie opowiedział mu ojciec.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Andrzeja Grabowskiego.

Przewóz - audiobook od Andrzej Stasiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć