ebook Dlaczego nikt nie widzi, że umieram. Historie ofiar przemocy psychicznej - audiobook
3.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 286)

Dlaczego nikt nie widzi, że umieram. Historie ofiar przemocy psychicznej - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
-40% 20.90 zł
24.43 zł Lub 21.99 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
31.41 zł
Inne proponowane

Książka, która może być ratunkiem dla osób tkwiących w pułapce związku, które miał być wymarzoną przystanią życiową. Renata Kim przedstawia relacje ludzi, którzy doświadczyli przemocy emocjonalnej. Ich opowieści dopełniają rozmowy z psychologami o tym, jak wchodzi się w toksyczną relację, jakie są jej etapy i jak trudno się z niej wyplątać.

Przemoc psychiczna nie pozostawia po sobie zewnętrznych śladów, na ciele ofiar nie pojawiają się siniaki ani zadrapania, ale jej skutki bywają równie bolesne i niszczące. Przekonali się o tym bohaterki i bohaterzy reportażu Renaty Kim, którzy przez lata tkwili w toksycznych relacjach, na co dzień zmagając się z upokorzeniami zadawanymi im przez partnerów. Ich historie często zaczynają się jak zakończenia baśni, bo oto na ich drodze pojawił się ktoś, kto zdawał się być spełnieniem marzeń o znalezieniu swojej drugiej połowy, o wyśnionym ideale. Niestety bajkowy początek bywał w ich przypadku tylko wstępem do prawdziwego dramatu, który rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anety Teodorczuk.

Dlaczego nikt nie widzi, że umieram. Historie ofiar przemocy psychicznej - audiobook od Renata Kim możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć