ebook Zakochane Zakopane latem
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 414)

Zakochane Zakopane latem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.81
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
24.81 zł
26.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam!

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po prostu dobrze zabawić.

Właściciele pensjonatu Willa pod Jodłami organizują letnią edycję konkursu, w którym do wygrania jest pobyt w zakopiańskim pensjonacie w samym środku letniego sezonu. Komu uda się wygrać w tej loterii? Czyje ścieżki tym razem przetną się na tatrzańskich szlakach i zakopiańskich deptakach? Czy i tym razem bijące w tym samym rytmie serca odnajdą do siebie drogę? Bo jeśli się zakochać, to tylko latem i tylko w Zakopanem! Zakochane Zakopane – tam zdarzyć może się wszystko!

O e-booku Zakochane Zakopane latem blogerzy napisali:

Warto przygotować się na zbliżający się sezon letni. A najlepiej czytając antologię opowiadań, w której siedmiu popularnych polskich pisarzy zaprasza nas do zakopiańskiej Willi pod Jodłami. Takie zaproszenie powinno być w każdym biurze podróży. A już na pewno w każdej szanującej się księgarni. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Zakochane Zakopane latem od Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niektóre rzeczy smakują lepiej, gdy się na nie poczeka.
Czasem spojrzenie w przeszłość było dobre, by docenić to, jak wiele przetrwaliśmy i dokonaliśmy, by docenić wysiłek jaki włożyliśmy. Nie zawsze osiągamy to, czego pragniemy, ale liczy się sam marsz , który nas hartuje i wzmacnia naszą siłę przetrwania.
Zakopane dla mnie i mojej żony jest miejsce magicznym. Często lubimy tu przyjeżdżać, by odpocząć i chłonąć magię tego miejsca. Tu zawsze możemy naładować swoje akumulatory. Wyjeżdżając z Zakopanego zawsze mówimy sobie, że tu powrócimy. Ostatnio koronawirusowa rzeczywistość nie pozwoliła nam na wyjazd do „stolicy Tatr. Teraz dzięki Wydawnictwu Filia możemy poczuć klimat tego miejsca.

Klimat przepełniony miłością opisaną w siedmiu opowiadaniach. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński zapraszają nas do zakopiańskiej Willi pod Jodłami. Wcześniej mogliśmy zawitać do Zakopanego zimną, by poczuć świąteczny klimat. Tym razem autorzy stworzyli letnie, miłosne historie, dzięki którym promienie słońca oplatać będą nasze czytelnicze serca. Nie tylko ze względu na porę roku, lecz historie, które rozgrzewają.

Wraz z poznawaniem historii zapisanych na kartach antologii przemierzać będziemy tatrzańskie szlaki i przechadzać się zakopiańskim deptakiem. A to wszystko w samym środku letniego sezonu. Powrócimy do pensjonatu Willa pod Jodłami, którego właściciele organizują letnią edycję konkursu. Nagrodą jest pobyt w zakopiańskim pensjonacie.

A dlaczego warto przyjechać do Zakopanego? Choćby dlatego, aby wraz z Dorotą Milli Zakochać się w Zakopanem, aby z Alkiem Rogozińskim znaleźć swój Ideał miłości. Sięgając po tę antologię opowiadań wraz z Agnieszką Lingas-Łoniewską znajdziemy swój miłosny Koniec świata!, w którym czeka nas Nieznajoma historia opowiedziana przez Magdę Stachulę. Czytając Zakochane Zakopane latem możemy dzięki Katarzynie Misiołek zrobić sobie Selfie z niedźwiedziem, a Magdalena Witkiewicz uświadomi nam, że Czasem wystarczy trochę poczekać, abyśmy byli #zakochani co potwierdza Agnieszka Olejnik.

Warto przygotować się na zbliżający się sezon letni. A najlepiej czytając antologię opowiadań, w której siedmiu popularnych polskich pisarzy zaprasza nas do zakopiańskiej Willi pod Jodłami. Takie zaproszenie powinno być w każdym biurze podróży. A już na pewno w każdej szanującej się księgarni.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć