ebook Japońskie cięcie
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Japońskie cięcie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 9.90
Audiobook - najniższa cena: 15.90
-50% 9.90 zł
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
16.92 zł Lub 15.23 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.75 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Młody chirurg Robert Czechowicz na jednym z przyjęć u znanego lekarza zostaje poddany niezwykłej hipnozie. Świadkowie twierdzą, że pod jej wpływem był w stanie płynnie posługiwać się obcym, starożytnym językiem i mówić o faktach, o których ani on, ani nikt z obecnych nie miał prawa wiedzieć. Od tego czasu zaczynają prześladować go przerażające wizje nie znanych mu do tej pory dramatycznych wydarzeń sprzed wielu lat. Nie jest świadomy, że właśnie został wplątany w międzynarodową aferę, w którą zamieszana jest grupa znakomitych psychiatrów przeprowadzająca nielegalne eksperymenty na ludziach. Kiedy niespodziewanie staje się głównym podejrzanym morderstwa komisarza prowadzącego śledztwo w sprawie zniknięcia jego przyjaciela - musi ratować się i uciekać. Nie wie, że dla bezwzględnych prześladowców, tajemnica ukryta w umyśle Czechowicza jest warta więcej niż życie...

Kolejny tom kryminału sensacyjnego z dziennikarzem Adamem Kniewiczem i agentką służb specjalnych - Ultrą w rolach głównych. 

Japońskie cięcie od Krzysztof Kotowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć