ebook Żelazny Wilk - audiobook
4.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 355)

Żelazny Wilk - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.05
Audiobook - najniższa cena: 28.05
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
28.05 zł 20% rabatu
28.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Krew, pożądanie i tajemnica… Pierwsza książka z serii „Vardari” – odrębnego cyklu, którego akcja toczy się w uniwersum znanym z obsypanych nagrodami „Kruczych pierścieni”. „Żelazny wilk” otwiera przed fanami fantasy ekscytujące nordyckie misterium.

Juva nienawidzi czytających z krwi. Są one otaczane czcią, lecz tak naprawdę to tylko pławiące się w ludzkim strachu oszustki. Juva doskonale o tym wie, bo sama pochodzi z rodu czytających z krwi, i przysięgła, że nigdy nie stanie się jedną z nich.
Gdy jednak rodzinie zaczynają zagrażać vardari, budzący grozę wieczni, zostaje bezlitośnie wciągnięta w pogoń za dziedzictwem czytających z krwi: mroczną tajemnicą, która kiedyś zmieniła świat i może uczynić to ponownie.
Aby przeżyć, musi stawić czoło wspomnieniu, o którym ze wszystkich sił starała się zapomnieć: wspomnieniu dnia, gdy ujrzała diabła…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Katarzyny Jamróz.

Żelazny Wilk - audiobook od Siri Pettersen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć