ebook Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie? - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 104)

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Marzec 2018. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ogłasza, że po niemal 30 latach od zabójstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej ustalono sprawców. Mają nimi być Dariusz S., Marcin B. i Robert S.: członkowie działającego w latach 90. gangu karateków z Radomia, którzy mają na koncie serię brutalnych napadów na wille bogatych ludzi w całej Polsce. Sprawa ma jednak drugie dno, a ustalenia policji i prokuratury wydają się niewiarygodne…

Tym morderstwem żyła cała Polska!

Z domu premiera nie skradziono najcenniejszych przedmiotów. Jak wynika natomiast z sekcji zwłok, sprawcy przez długie godziny torturowali premiera, wkręcając mu korkociąg w żebra, gasząc na nim papierosy i próbując wyrwać mu język. Jednocześnie opatrywali mu rany, zmieniali ubranie i podawali leki. Niemal na pewno próbowali zmusić go do wyjawienia jakichś informacji.
Monika Góra szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego przez wiele lat policja i prokuratura nie potrafili wskazać winnych zbrodni. Jak to możliwe, że po tylu latach na światło dzienne wychodzą co najmniej dziwne fakty, które nigdy nie zostały ze sobą połączone? Komu zależy, aby prawda nigdy nie wyszła na jaw?
Śledztwo obejmuje wiele osób, wszystko wskazuje na to, że także tych, których nadal oglądamy na pierwszych stronach gazet…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Jabłońskiego.

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie? - audiobook od Monika Góra możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć