ebook Dewocje - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Dewocje - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.50
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
-40% 23.90 zł
35.86 zł Lub 32.27 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Powieść autorki głośnych i bestsellerowych „Pestek” oraz „Chłopców, których kocham”.

To mogło zdarzyć się wszędzie, bo wszędzie są matki i ojcowie, sklepowe, listonoszki i ciotki Jadwigi, wszędzie są katechetki i łysiejący proboszcze. I cuda mogą wydarzyć się wszędzie. To mogło zdarzyć się każdemu, ale zdarzyło się jej. A przecież niczym szczególnym na ten cud nie zasłużyła, bo żyła we wsi jak wszyscy, ze sprawiedliwie przez Opatrzność przydzielonym losem. Może tylko modliła się szczerzej, może bardziej niż inni prosiła o łaskę, mniej bała się wieczności i mocniej wierzyła w to, że człowiek może być święty.

„Dewocje” to spowiedź z jednego życia, ale na mocy cudu także z żyć innych, z grzechów niespowiadalnych, które zalegają na samym dnie duszy, z wyrzutów sumienia, z win, żalu i lęku. Spowiedź, która nie niesie ze sobą ulgi zupełnego odpustu, ale opowieść, na końcu której okazuje się, że nieważne przez Kogo, ale dla kogo dzieje się cud.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ewy Konstanciak.

Dewocje - audiobook od Anna Ciarkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć