ebook Niespodzianki losu
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 105)

Niespodzianki losu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.94
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł Lub 16.15 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.01 zł
23.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wielki powrót do Jabłoniowego Sadu!

W jabłoniowym sadzie nadeszła kolejna mieniąca się kolorami wiosna.Mieszkańcy domu z drewnianym gankiem spełnili już wiele ze swoich marzeń. W tym jedno największe seniora rodu, by wszystkie jego córki były szczęśliwe. Czy uda się ten stan zachować na dłużej? Życie niesie ze sobą wiele niespodzianek.

Julia, młoda pani weterynarz, urodziła dwie córeczki. Bliźniaczki. I nie jest jej łatwo z rozpędzonego życia zawodowego nagle przestawić na zupełnie inny tor. Wydaje się mieć wszystko, a jednak nosi w sobie ukrytą tajemnicę.

Maryla najstarsza z sióstr Zagórskich przeprowadziła się do rodziców.Powoli przejmuje obowiązki mamy, ale wciąż coś ją zaskakuje. Zwłaszcza nagłe pojawienie się zupełnie obcej kobiety, którą ojciec któregoś dnia przyprowadza na kolację. Kim jest tajemnicza Weronika? Dlaczego Jan Zagórski tak mocno angażuje się w jej sprawy. Czy to jego córka? To wydaje się kompletnie nieprawdopodobne. A jednak coś jest na rzeczy.

O e-booku Niespodzianki losu blogerzy napisali: 

Krystyna Mirek przyzwyczaiła nas już do tego, że czytając książki z serii Jabłoniowy Sad czeka nas wiele porywających chwil. Niespodzianki losu jak i wcześniejsze tomy cyklu to ciekawe historie, które warto poznać. A gdy już je poznamy, nie możemy rozstać się z mieszkańcami domku z drewnianym gankiem. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Niespodzianki losu od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Krystyna Mirek po raz czwarty zaprasza nas do Jabłoniowego Sadu. Niespodzianki losu odkrywają przed nami kolejne historie rodziny Zagórskich. Wiosenny klimat i rześkie majowe powietrze unoszą się podczas poznawania dalszych losów rodziny.

Wydawałoby się, że wszystko układa się po myśli Zagórskich. Julia, młoda pani weterynarz urodziła bliźniaczki. Maryla, najstarsza z czterech córek Jana i Heleny, wraz z dwójką dorastających synów, przeprowadziła się do domu rodzinnego. Zdaje się, że sielanka trwa na dobre. Jednak jak to w życiu bywa pojawiają się nowe okoliczności, które przybiorą niespodziewany obrót.

Pojawienie się Weroniki będzie dla rodziny wielką niespodzianką. Dla Jana pierwsze spotkanie było zaskoczeniem. Emocje buzowały w nim „jak para w czajniku”. Mężczyzna był przekonany, że pojawienie się dziewczyny w jego księgarni nie było przypadkiem. Postanawia zaprosić ją na kolację. I choć drzwi domu Zagórskich zawsze były otwarte dla gości, to pojawienie się tajemniczej kobiety wywołało zamieszanie.

Czy zaproszenie Weroniki wynika ze szlachetności mężczyzny? Czy może jednak czuje się odpowiedzialny za jej los? Jaką tajemnicę skrywa kobieta? Dlaczego Jan Zagórski angażuje się w sprawy Weroniki Barańskiej? Dlaczego pojawiła się w rodzinie Zagórskich?

Pytania na te odpowiedzi będą towarzyszyć nam podczas czytania tej powieści. A stopniowe odkrywanie kart tej historii wywoła w nas wiele emocji.

Krystyna Mirek przyzwyczaiła nas już do tego, że czytając książki z serii Jabłoniowy Sad czeka nas wiele porywających chwil. Szczęśliwy dom, Rodzinne sekrety, Spełnione marzeniaoraz najnowsza, czwarta część pt. Niespodzianki losu to ciekawe historie, które warto poznać. A gdy już je poznamy, nie możemy rozstać się z mieszkańcami domku z drewnianym gankiem.

Rodzina Zagórskich choć nie daleka od zmartwień i trosk życia codziennego, jest tą do której często będę powracał myślami. Miłość oraz wzajemna troska uświadamiają nam, że to najważniejsza wartość rodziny, która może wzrastać w szczęściu i radości. Nawet, jeśli spotkają ją niespodzianki losu, to wzajemne relacje budowane latami pozwolą przezwyciężyć każde przeciwności. Dlatego warto wyjść naprzeciw książkom Krystyny Mirek i zaprosić je do swojej domowej biblioteki. Poznając te historie możemy zapewnić sobie wachlarz emocji, które rozpalą nasze czytelnicze serca. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć