ebook Koronkowa suknia
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 74)

Koronkowa suknia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.23
Audiobook - najniższa cena: 24.19
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.23 zł
23.02 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.90 zł
23.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Tosia stara się rozwinąć swoją firmę i niecierpliwie czeka na pierwsze zlecenie. W trudnych początkach wspiera ją graficzka Kama i Siergiej "złota rączka". Tymczasem Łucja, aby pomóc siostrze spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Kim jest ten człowiek i jak wpłynie na losy Tosi? Dlaczego pierwsza klientka agencji "Na nową drogę życia" nie cieszy się ze swojego ślubu? Co zrobi Bartek, odtrącony przez swoją wielką miłość? Jak spotkanie dwojga ludzi, którzy kiedyś się kochali, może wpłynąć na los ich dzieci?

Zajrzyjcie do salonu sukien ślubnych pani wąssowskiej. Przekonajcie się, czy prawdziwa miłość zawsze zwycięża.

O e-booku Koronkowa suknia blogerzy napisali: 

Karolina Wilczyńska napisała ciekawą powieść obyczajową, która usatysfakcjonuje miłośników gatunku. Autorka operuje ciekawym stylem, który przypadł mi do gustu. Dotyka życiowych kwestii, dzięki czemu możemy odnaleźć się w poznawanej historii, tak jakby była ona naszą historią. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Polubiłam styl Karoliny Wilczyńskiej, przy takiej książce naprawdę można odpłynąć. To przepiękna opowieść o miłości, tej jedynej i niepowtarzalnej. To bardzo dobra książka obyczajowa, która spodoba się fanom tego gatunku i na pewno spełni ich oczekiwania. Seria spodoba się młodym dziewczynom, mężatkom jak i starszemu pokoleniu. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Koronkowa suknia od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Tosia z całych sił stara się rozwinąć swój nowy biznes, czyli agencję "Na nową drogę życia". Na szczęście ma przy sobie dwójkę wspaniałych osób: Kamę i Siergieja. Kobieta stara się pozbierać po ostatnich zawirowaniach w jej życiu oddając cały czas na swoją pracę.

Pierwsze jej zlecenie będzie bardzo dziwne, ponieważ widać, że przyszła panna młoda jest smutna i wcale nie cieszy się ze ślubu. Dlaczego? Co takiego wydarzyło się w życiu Belli?

Jaką niespodziankę dla Tosi szykuje siostra? Jaki sekret w sercu nosi matka Belli?

Biorąc do ręki kolejny tom serii liczyłam na lekką, odprężającą lekturą i tak też się stało. Historia Tosi pomogła mi się zrelaksować, książkę przeczytałam praktycznie na raz.

Muszę koniecznie wspomnieć o przecudnych okładkach tej serii, są tak urocze, że nie mogę się napatrzeć. Wiadomo, że nie ocenia się książki po okładce, ale cóż... jestem trochę tzw. okładkową sroką.

Polubiłam styl autorki, przy takiej książce naprawdę można odpłynąć. To przepiękna książka... o miłości, tej jedynej i niepowtarzalnej. Jest to bardzo dobra książka obyczajowa, która spodoba się fanom tego gatunku i na pewno spełni ich oczekiwania. Seria spodoba się młodym dziewczynom, mężatkom jak i starszemu pokoleniu. Podobało mi się, że nie jest to książka przesiąknięta erotyzmem, jak to ostatnio nagminnie zdarza się w literaturze. Jak to mówią - co za dużo to niezdrowo.

Autorka poruszyła bardzo czułą nutę w moim sercu, czyli wspomnienie własnego ślubu, którego w tym roku przypadnie już 15 rocznica.

Czekam na dalsze losy Tosi i mam nadzieję, że będzie kolejny tom.

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Koronkowa suknia to druga część serii Na nową drogę życia. Karolina Wilczyńska zaprasza nas do poznania kolejnych losów Tosi, którą mieliśmy przyjemność poznać w powieści Pierwsze wesele.

Drugie spotkanie z bohaterką również spotkało się z moim zaciekawieniem. Tosia Stecka rozwija swoją firmę. W swych działaniach może liczyć na Kamę i Siergieja. Kamę poznała umieszczając w sieci ogłoszenie o poszukiwaniu profesjonalisty, zajmującego się tworzeniem strony internetowej. Tosia od razu polubiła dziewczynę. Relacja ta była dla niej szczera, czego nie mogła powiedzieć o wcześniejszej znajomościach w pracy w korporacji.

Kama była dla Tosi wsparciem „do podjęcia konkretnych działań”. Niebawem otrzyma pierwszej zlecenie. Stecka nie tylko zaangażowała się w zwój rozwój. Stara się pomóc swojej siostrze Łucji. W tym celu spotyka się z pewnym mężczyzną. Co wyniknie z tego spotkania? Jak bardzo namiesza w życiu bohaterki?

Ciekawym wątkiem powieści jest również historia Bartka, mężczyzny, który nie miał szczęścia w miłości. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak potoczy się jego historia, to koniecznie sięgnijcie po Koronkową suknię.

Zapewniam Was, że historia ta zapisze się w Waszej pamięci. Autorka ciekawie poprowadziła fabułę. Miłość gra tu pierwsze skrzypce. Warto przekonać się jakiej jej nuty zapisała autorka na kartach tej powieści. Myślę, że historia, którą poznacie zagra na Waszych najczulszych emocjach najpiękniejszą, miłosną nutą.

Karolina Wilczyńska napisała ciekawą powieść obyczajową, która usatysfakcjonuje miłośników gatunku. Autorka operuje ciekawym stylem, który przypadł mi do gustu. Dotyka życiowych kwestii, dzięki czemu możemy odnaleźć się w poznawanej historii, tak jakby była ona naszą historią.

Lekka i przyjemna lektura pozwoli nam oderwać się od codzienności. A my czytając Koronkową suknię damy wciągnąć się w fabułę, która poruszy nasze emocje. To, co ważne główna bohaterka jest kobietą pełną optymizmu, którym zaraża również nas. Zatem jeśli chcecie poczuć powiew energii i nastroić się pozytywnie, to najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej jest właśnie dla Was. Tak jak wspomniałem to druga część serii Na nową drogę życia. A ja czekam na kolejną część, którą chętnie przeczytam, by dowiedzieć się, co nowego słychać u Tosi Steckiej?

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć