ebook Dewocje
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Dewocje
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
29.74 zł Lub 26.77 zł
33.23 zł Lub 29.91 zł
29.74 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Powieść autorki głośnych „Pestek” oraz „Chłopców, których kocham”. „Dewocje” to spowiedź z jednego życia, ale na mocy cudu także z żyć innych, z grzechów niespowiadalnych, które zalegają na samym dnie duszy, z wyrzutów sumienia, z win, żalu i lęku. Spowiedź, która nie niesie ze sobą ulgi zupełnego odpustu, ale opowieść, na końcu której okazuje się, że nieważne przez Kogo, ale dla kogo dzieje się cud.

To mogło zdarzyć się wszędzie, bo wszędzie są matki i ojcowie, sklepowe, listonoszki i ciotki Jadwigi, wszędzie są katechetki i łysiejący proboszcze. I cuda mogą wydarzyć się wszędzie. To mogło zdarzyć się każdemu, ale zdarzyło się jej. A przecież niczym szczególnym na ten cud nie zasłużyła, bo żyła we wsi jak wszyscy, ze sprawiedliwie przez Opatrzność przydzielonym losem. Może tylko modliła się szczerzej, może bardziej niż inni prosiła o łaskę, mniej bała się wieczności i mocniej wierzyła w to, że człowiek może być święty…

Dewocje od Anna Ciarkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć