ebook Podszept
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 40)

Podszept
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 15.95
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
21.73 zł
23.93 zł 20% rabatu
25.52 zł Lub 22.97 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
-10% 15.95 zł
-41% 18.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Śmierć młodziutkiej kieleckiej influencerki sprawia, że prokurator Arkadiusz Painer będzie musiał zmierzyć się z technologią i światem, których nie zna i nie rozumie. Na szczęście i tym razem przyjdą mu z pomocą Dorota Kowalska, uważana za najlepszą technik kryminalną w okolicy, a także Dariusz Kryński, który po raz pierwszy stanie na czele zespołu dochodzeniowego. Do „kręgu Painera” dołączy też młody informatyk z wydziału do walki z cyberprzestępczością, a jego pomoc okaże się nieodzowna. Nic jednak nie pójdzie łatwo...

Umierają kolejne osoby, tymczasem w zespole śledczych dochodzi do konfliktu. Morderca ciągle wyprzedza policjantów o krok, a sprawę dodatkowo komplikuje rosnące zainteresowanie mediów.

Wybucha afera, w której Kryński będzie starał się zrobić wszystko, by uniknąć roli kozła ofiarnego, a Painer, świadom konsekwencji, musi wybierać – postąpić wbrew woli zwierzchników czy wbrew prawu.

O e-booku Podszept blogerzy napisali:

Jacek Łukawski zaimponował mi pomysłowością w stworzeniu tak mrocznej i zawiłej intrygi. Na słowa uznania zasługują również zarysowane mocne charaktery bohaterów. Podszept to doskonała kompilacja kryminału i thrillera. To, co ważne historia ta choć jest wymysłem autora, nie jest oderwana od rzeczywistości. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Podszept od Jacek Łukawski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Podszept to kryminał, o którym nie wolno szeptać. Podszept to kryminał, o którym należy mówić GŁOŚNO! Jacek Łukawski po raz drugi serwuje prokuratorowi Arkadiuszowi Painerowi skomplikowaną sprawę do wyjaśnienia. Dzięki temu czytelnik otrzymuje mocną dawkę solidnego kryminału z elementami thrillera.

Nie tylko zbrodnie, lecz również psychologiczne aspekty tej historii, sprawiają, że Podszept mocno wbija się w naszą pamięć, zdobywając tym samym czytelnicze serca. Jacek Łukawski stworzył ciekawą postać, zarysował intrygującą fabułę. Lecz nie tylko to stanowi o sile tej książki. Styl autora jest również ogromnym atutem drugiej części z Arkadiuszem Painerem w roli głównej.

Autor zaprasza nas do rodzinnych Kielc. To tutaj dochodzi do morderstwa influencerki. Prokurator badając tę sprawę musi zmierzyć się z technologią, która stanowi dla niego wielką tajemnicę. Jednak będzie mógł liczyć na wsparcie Doroty Kowalskiej, uznawanej za jedną z najlepszych technik kryminalistyki. Do kręgu Painera dołączy również Dariusz Kryński. Pomocny w ogarnięciu technologii internetowej będzie młody informatyk przydzielony z wydziału do walk z cyberprzestępczością.

Czy takie siły śledczych pozwolą schwytać psychopatę i ukrócić jego morderczy plan? Co miało wpływ na to, iż morderca postanowił uderzyć w influencerski świat?

Pewne jest to, że nie poprzestanie on na jednej zbrodni, a kolejna sprawi, że śledczy będą mieli nóż na gardle. Zainteresowanie środków masowego przekazu jest kolejnym elementem podsycającym napiętą sytuację w kręgu Painera. W zespole śledczych dochodzi do poważnego konfliktu, co nie ułatwia ich do poznania personaliów mordercy.

Jacek Łukawski zaimponował mi pomysłowością w stworzeniu tak mrocznej i zawiłej intrygi. Na słowa uznania zasługują również zarysowane mocne charaktery bohaterów. Podszept to doskonała kompilacja kryminału i thrillera. To, co ważne historia ta choć jest wymysłem autora, nie jest oderwana od rzeczywistości. Dlatego też czytając tę książkę możemy odnieść wrażenie, że historia ta mogła lub też może wydarzyć się w świecie realnym. To właśnie autentyczność fabuły, sprawia, że zatapiamy się w niej już od pierwszej strony. I choć akcja nie pędzi w błyskawicznym tempie, to Podszept oszałamia nasze czytelnicze emocje mocno i inteligentnie skrojoną kryminalną intrygą z domieszką thrillera z górnej półki. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć