ebook Z braku rodzi się lepsze... Wywiad strumyk - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 243)

Z braku rodzi się lepsze... Wywiad strumyk - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.84
Audiobook - najniższa cena: 30.38
wciąż za drogo?
34.90 zł
35.99 zł
30.38 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Robi na mnie duże wrażenie i zawsze mam łzy w oczach, kiedy ktoś mówi mi: „Ksiądz uratował moje małżeństwo, ksiądz uratował mojego syna, ksiądz mi zwrócił nadzieję…”.

Kurde. Siedzę sobie na Starym Mieście w moim mieszkaniu, leci jakiś fajny film, stary dobry Rocky czy Rambo, a potem się dowiaduję, że w tym samym czasie gdzieś w Policach jakiś Edek Nowakowski odbył rozmowę z żoną pod wpływem moich kazań i w końcu się dogadali…

To jest dla mnie prawdziwa zagadka. „Panie Boże, pomyliłeś mnie z tamtym kumplem, który robi habilitację i sporo wie o teologii i o pobożności. To jakaś pomyłka! Ja? Niby że uratowałem małżeństwo?”…” - fragment wywiadu z ks. Pawlukiewiczem.

Po bestsellerowej książce "Z braku rodzi się lepsze…", jedynej autobiografii ks. Piotra Pawlukiewicza, przyszedł czas na audiobook,w którym w rolę rozmówców wcielili się MałgorzataKożuchowska i DariuszOdija. Ich niezwykłe kreacje aktorskie pozwalają usłyszeć całą gamę emocji... niepewność, radość, zawstydzenie, smutek i dumę. Dzięki temu audiobook może być zaskoczeniem również dla tych, którzy lekturę książki mają już za sobą.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Małgorzaty Kożuchowskiej.

Z braku rodzi się lepsze... Wywiad strumyk - audiobook od Renata Czerwicka, Piotr Pawlukiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć