ebook 30 znikających trampolin - audiobook
3.43 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

30 znikających trampolin - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.00
Audiobook - najniższa cena: 16.97
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
23.70 zł Lub 21.33 zł
24.95 zł
16.97 zł
-17% 18.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Książka składa się z 30 krótkich tekstów opisujących to samo zdarzenie na 30 różnych sposobów. Stylistycznie zróżnicowane formy wypowiedzi, wykorzystujące niektóre gatunki literackie, pozwalają nam poznać opowieść z wielu perspektyw, poziomów wrażliwości, komunikatywności, spostrzegawczości itp. Każda kolejna interpretacja wydarzenia pokazuje, jak różni jesteśmy, jak różnego języka używamy i w jak rozmaity sposób odbieramy rzeczywistość – zależnie od osobowości, nastroju, intencji, wiedzy, a nawet pory dnia. Autorka w humorystycznych tekstach pełnych niespodzianek swobodnie i po mistrzowsku wykorzystuje zabawę słowami i grę konwencjami, pokazując, w jaki sposób język kształtuje nasz obraz świata, i jak to, co postrzegamy, wpływa na nasz język.

Książka wyróżniona w konkursie Książka Roku 2016 organizowanego przez polską sekcję IBBY, w kategorii „Książki dla czytelników, którzy lubią wiedzieć”.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leny Schimscheiner.

30 znikających trampolin - audiobook od Dorota Kassjanowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć