ebook Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.00
Audiobook - najniższa cena: 19.01
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
26.55 zł Lub 23.90 zł
27.95 zł
19.01 zł
-20% 20.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Leksykon wszelkiego rodzaju potworów, mar, zjaw, upiorów i innych istot, które kojarzą się ze światem grozy i fantastyki. Autorka w lekki i przystępny sposób opowiada o 37 wybranych przez siebie istotach z mitologii, legend miejskich i podań, i przybliża ich etymologię, dzięki czemu żadne z nich nie budzi strachu. Zabawne opisy pełne niesamowitych faktów i ciekawostek powodują, że autorka oswaja wszystkie istoty, które budzą w czytelniku sympatię i podziw. Każdy rozdział kończy się drabblem czyli śmieszną historyjką z potworem w roli głównej składającą się dokładnie ze stu słów.

Książka wyróżniona przez jury graficzne i literackie konkursu Książka Roku 2017 organizowanego przez polską sekcję IBBY, w kategorii „Książki dla czytelników, którzy lubią wiedzieć”.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Gabrieli Jaskuły.

Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory - audiobook od Sylwia Błach możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć