ebook Oczy smoka - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 49)

Oczy smoka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.79
Audiobook - najniższa cena: 22.41
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
31.30 zł Lub 28.17 zł
32.95 zł
22.41 zł
-18% 23.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Dwie pasje autorki sprawiły, że powstała ta dramatyczna powieść o Kambodży: zauroczenie Azją Południowo-Wschodnią i fascynacja archeologią. Z doświadczeń reportera wojennego i osobistych obserwacji zrodziła się niezwykła opowieść o losach dwojga ludzi: osiadłego w Paryżu polskiego archeologa Jana Derbienia i jego żony Mai, lekarki, córki Khmera i Francuzki. Oboje połączyła wielka miłość, a rozdzieliła nieoczekiwanie wojna i polityka.

Akcja powieści rozpoczyna się w 1974 roku. Niebawem Kambodża zostanie odcięta od reszty świata „bambusową kurtyną”, a rządzący krajem fanatyczni Czerwoni Khmerzy zamienią dżunglę i wiejskie ryżowiska w „pola śmierci".

Derbieniowie będą świadkami niezliczonych ludzkich tragedii. Maja została podstępnie zatrzymana w Kambodży przez Czerwonych Khmerów, dlatego Jan porusza niebo i ziemię, żeby dotrzeć do tego kraju i ratować żonę.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jacka Draguna.

Oczy smoka - audiobook od Monika Warneńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć