ebook Gość z zaświatów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 20

Gość z zaświatów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.37
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
22.14 zł Lub 19.93 zł
22.90 zł
23.65 zł Lub 21.29 zł
22.19 zł
24.90 zł
Inne proponowane

„Gość z zaświatów” to powieść autorstwa Herberta George’a Wellsa, uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

“Słońce zaszło tego wieczora za krwawy obłok, a księżyc wcale nie był widzialny. W tym właśnie wielkim mroku, zabłysł meteor — bo jakież inne ciało rzucić mogło w przelocie ten świetlny snop promieni, — ale meteor ów nie odznaczał się blaskiem jednostajnym — owszem, ciągłość jego i kształt przerywały niby błyskawice łukowate. Zresztą, jak każde tej natury zjawisko, trwało to chwilę zaledwie, a potem cień nocny wydawał się bardziej jeszcze nieprzeniknionym. Czasopismo „Przyroda“ odebrało mnóstwo listów opisujących ten fenomen i opublikowało je in extenso, poprawiwszy tu i owdzie dla większej między sobą zgodności w szczegółach, a nadto nieomieszkało dołączyć illustracyj, które, przyznać należy, przez wszystkich świadków naocznych uznane zostały za niepodobne zupełnie do tego obrazu, który zatrzymała ich pamięć.” - fragmenty z książki

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Baranowskiego.
Gość z zaświatów - audiobook od Herbert George Wells możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć