ebook Z tamtej strony dolara
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 1437)

Z tamtej strony dolara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.45
Audiobook - najniższa cena: 19.34
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.45 zł Lub 13.91 zł
16.99 zł
19.99 zł
19.99 zł
15.55 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna książka z serii Rossa Macdonalda, uchodzącej za swoistą klasykę amerykańskiego kryminału. Główny bohater, detektyw Lew Archer, prowadzi skomplikowane śledztwa, rozwiązując kolejne makabryczne intrygi i wdając się przy tym w niejedną niebezpieczną potyczkę z przestępcami.

Detektyw Archer musi odnaleźć ucznia szkoły dla trudnej młodzieży, który był w niej zaledwie tydzień. Krok po kroku odtwarza przeszłość poszukiwanego i powody, dla których mógł opuścić ośrodek. Oczywiste dla niego motywy odsłaniają jednak drugie dno całej sprawy. Z jaką zbrodnią tym razem musi zmierzyć się Archer?

Z tamtej strony dolara od Ross Macdonald możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ross MacDonald jest wybitnym pisarzem gatunku noir. Światowa klasa. Tym bardziej szkoda, że osoby nie znające języka angielskiego poznają go w tak fatalnej wersji. Niechlujne tłumaczenie, brak jakiejkolwiek redakcji, skandaliczna jakość e-booka.. Płakać się chce.

    Mimo to, czytajcie, prześwitują przez to wszystko ślady wielkości...

    Dlatego 5 za książkę.

Warto zerknąć